Bohaté florbalové menu je tady!

17. listopadu 2017, redakce

Jízdní řád nabitého programu elitního florbalu na Dubině včetně informací k zajímavé nedělní soutěže pro fanoušky!

PÁTEK, 17.11.:

18:00 Extraliga žen: 1. SC TEMPISH Vítkovice – FbŠ Bohemians

NEDĚLE 19.11.:

11:30 KB-liga juniorů: 1. SC TEMPISH Vítkovice - Hradec Králové

14:30 Extraliga žen: 1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (DERBY)

17:30 Superliga mužů: 1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha

Doprovodný program:
O přestávkách nedělního utkání mužů se představí výběr našich elévků pod vedením Jaromíra Veselého a Martina Bury. V té první předvedou rychlý průřez florbalových dovedností, které pilují na týdenních tréninzích, v té druhé pak sehrají mini-zápas na ostří nože!

A TEĎ POZOR!

Tomáš Sladký s Martin Tokoš se rozhodli vyhlásit soutěž o NEJPOVEDENĚJŠÍ TRANSPARENT mezi fanoušky! Po druhé třetině nedělního zápasu proti Spartě vyhlásí pořadatel dva nejlepší kousky a jeho autoři si odnesou podepsaná tréninková trika z bývalého klubu Tomáše (Warberg IC-Švédsko) a Martina (Chur Unihockey-Švýcarsko)!!!

Takže fixy, nůžky, papír do ruky a hurá tvořit!!!