Rozpis tréninků:

Muži A
Úterý 19:30 - 21:30

SH Sareza Hrušovská

Středa 19:00 - 20:30 PPC
Čtvrtek 19:30 - 21:00 SH Sareza Hrušovská

Pátek 19:00 - 20:30 SC Dubina

trenér: Pavel Brus
Muži Mustang B
Úterý
20:30 - 21:30 SC Dubina
trenér: Jiří Mojžíšek
Ženy A
Úterý 18:30 - 20:00 SC Dubina
Čtvrtek 18:00 - 19:30 SC Dubina
Pátek 19:00 - 20:30 TJ Varenská
trenér: Richard Urban
Ženy B
Pondělí 18:30 - 20:00 SC Dubina
trenér: Tomáš Martiník
Junioři A (1999 a 2000)
Pondělí 19:00 - 20:30 Sareza Hrušovská
Středa 19:00 - 20:30 SC Dubina
Čtvrtek 19:00 - 20:00 PPC
Pátek 17:30 - 19:00 SC Dubina
trenér: Tomáš Sladký
Junioři B
Pondělí 17:00 - 18:30
SC Dubina
Čtvrtek 16:30 - 18:00 SC Dubina
Juniorky
Pondělí
17:30 - 19:00
SŠT Dopravní
Úterý
17:00 - 18:00

SC Dubina
Středa

18:00 - 19:00

SC Dubina
Pátek 17:30 - 19:00
TJ Varenská
trenér: Tomáš Martiník
Dorostenci A (2001 a 2002)





Úterý

18:00 - 19:00
SC Dubina
Středa 17:30 - 19:00 SŠT Dopravní
Čtvrtek - SUDÝ 18:00 - 19:30
SC Dubina
Čtvrtek - LICHÝ

19:00 - 20:00

PPC
trenér: Martin Fielek
Dorostenci B (2001 a 2002)
Pondělí 17:00 - 18:30 SC Dubina
Čtvrtek 16:30 - 18:00 SC Dubina
trenér: Jiří Gurkovský
Dorostenky (2001 a 2002)
Pondělí 17:30 - 19:00
SŠT Dopravní
Úterý 17:00 - 18:00 SC Dubina
Středa 18:00 - 19:00 SC Dubina
Pátek 17:30 - 19:00 TJ Varenská
trenér: Tomáš Martiník
Starší žáci A (2003 a 2004)
Pondělí 17:00 - 18:30 SC Dubina
Středa 16:30 - 18:00 SC Dubina
Čtvrtek 17:00 - 18:00 SC Dubina
trenér: Jan Sedlák
Starší žáci B (2003 a 2004)
Pondělí 16:00 - 17:00 SC Dubina
Středa 15:30 - 16:30 SC Dubina
trenér: Jan Sedlák
Starší žákyně (2003 a 2004)
Úterý 17:00 - 18:30 SC Dubina
Středa 17:00 - 18:00 SC Dubina
Pátek 16:30 - 17:30 SC Dubina
trenér: Tomáš Martiník
Mladší žáci (2005 a 2006)
Úterý 16:00 - 17:00 SC Dubina
Středa 18:00 - 19:00 SC Dubina
Pátek 15:00 - 16:00 SC Dubina
trenér: Petr Šmerda
Mladší žákyně (2005 a 2006)
Úterý 17:00 - 18:30 SC Dubina
Středa 17:00 - 18:00 SC Dubina
Pátek 16:30 - 17:30 SC Dubina
trenér: Tomáš Martiník

Elévky (2007 a 2008)

Pondělí 15:30 - 16:30 SŠT Dopravní
Středa 16:00 - 17:00 SC Dubina
Pátek 15:30 - 16:30 SC Dubina

Elévové (2007 a 2008)

Pondělí 16:00 - 17:00 SC Dubina
Úterý 15:00 - 16:00 SC Dubina
Čtvrtek 15:00 - 16:30 SC Dubina
trenér: Jaromír Veselý
Přípravka (2009 a mladší)
Pondělí 15:00 - 16:00 SC Dubina
Středa 15:00 - 16:00 SC Dubina
Pátek 14:30 - 15:30 SC Dubina
trenér: Ondřej Miklas

Přípravka (2009 a mladší)
Pondělí SC Dubina
Středa SC Dubina
Pátek SC Dubina

trenér: Jaromír Veselý
		


Veteráni A

Úterý 20:00 - 21:30 SC Dubina
trenér: Tomáš Veltšmíd
BRANKÁŘI
Středa 18:00 - 19:00 SC Dubina
 
 

Zápasy

Neděle 7.1.2018
 

Bleskovky

Brankářský trénink

První letošní brankářský trénink se bude konat ve středu 10. ledna.
Út 9.1.

Elévové

První turnaj elévů v roce 2018 bude domácí pořádání v SC Dubina 21. ledna 2018.
Pá 5.1.

První tréninky v roce

Přípravka začíná tréninkem ve středu 3.1., elévové ve čtvrtek 4.1., mladší žáci, kteří nejedou na Gothii budou mít tréninky 3.1. v 18:00, 5.1. v 15:00 a 10.1. v 18:00. Tréninky starších žáků A a B budou spojeny v termínech 3.1. 16:30, 4.1. 17:00 a 8.1. 17:00.
Út 2.1.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Chodov 20 159:79 55
2. Vítkovice 21 159:94 55
3. Ml. Boleslav 21 160:85 53
4. Sparta 20 118:100 36
5. Otrokovice 20 105:87 34
6. Bohemians 20 119:112 33
7. Pardubice 20 108:106 31
8. Tatran Střešovice 20 114:110 29
9. Ostrava 20 99:128 22
10. Liberec 21 128:156 20
11. Znojmo 21 98:138 19
12. Česká Lípa 21 98:161 18
13. Brno 20 92:116 16
14. Ústí 21 80:165 8

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.