Rozpis tréninků:

Muži A
Úterý 19:30 - 21:30

SH Sareza Hrušovská

Středa 19:00 - 20:30 PPC
Čtvrtek 19:30 - 21:00 SH Sareza Hrušovská

Pátek 19:00 - 20:30 SC Dubina

trenér: Pavel Brus
Muži Mustang B
Úterý
20:30 - 21:30 SC Dubina
trenér: Jiří Mojžíšek
Ženy A
Úterý 18:30 - 20:00 SC Dubina
Čtvrtek 18:00 - 19:30 SC Dubina
Pátek 19:00 - 20:30 TJ Varenská
trenér: Richard Urban
Ženy B
Pondělí 18:30 - 20:00 SC Dubina
trenér: Tomáš Martiník
Junioři A (1999 a 2000)
Pondělí 19:00 - 20:30 Sareza Hrušovská
Středa 19:00 - 20:30 SC Dubina
Čtvrtek 19:00 - 20:00 PPC
Pátek 17:30 - 19:00 SC Dubina
trenér: Tomáš Sladký
Junioři B
Pondělí 17:00 - 18:30
SC Dubina
Čtvrtek 16:30 - 18:00 SC Dubina
Juniorky
Pondělí
17:30 - 19:00
SŠT Dopravní
Úterý
17:00 - 18:00

SC Dubina
Středa

18:00 - 19:00

SC Dubina
Pátek 17:30 - 19:00
TJ Varenská
trenér: Tomáš Martiník
Dorostenci A (2001 a 2002)





Úterý

18:00 - 19:00
SC Dubina
Středa 17:30 - 19:00 SŠT Dopravní
Čtvrtek - SUDÝ 18:00 - 19:30
SC Dubina
Čtvrtek - LICHÝ

19:00 - 20:00

PPC
trenér: Martin Fielek
Dorostenci B (2001 a 2002)
Pondělí 17:00 - 18:30 SC Dubina
Čtvrtek 16:30 - 18:00 SC Dubina
trenér: Jiří Gurkovský
Dorostenky (2001 a 2002)
Pondělí 17:30 - 19:00
SŠT Dopravní
Úterý 17:00 - 18:00 SC Dubina
Středa 18:00 - 19:00 SC Dubina
Pátek 17:30 - 19:00 TJ Varenská
trenér: Tomáš Martiník
Starší žáci A (2003 a 2004)
Pondělí 17:00 - 18:30 SC Dubina
Středa 16:30 - 18:00 SC Dubina
Čtvrtek 17:00 - 18:00 SC Dubina
trenér: Jan Sedlák
Starší žáci B (2003 a 2004)
Pondělí 16:00 - 17:00 SC Dubina
Středa 15:30 - 16:30 SC Dubina
trenér: Jan Sedlák
Starší žákyně (2003 a 2004)
Úterý 17:00 - 18:30 SC Dubina
Středa 17:00 - 18:00 SC Dubina
Pátek 16:30 - 17:30 SC Dubina
trenér: Tomáš Martiník
Mladší žáci (2005 a 2006)
Úterý 16:00 - 17:00 SC Dubina
Středa 18:00 - 19:00 SC Dubina
Pátek 15:00 - 16:00 SC Dubina
trenér: Petr Šmerda
Mladší žákyně (2005 a 2006)
Úterý 17:00 - 18:30 SC Dubina
Středa 17:00 - 18:00 SC Dubina
Pátek 16:30 - 17:30 SC Dubina
trenér: Tomáš Martiník

Elévky (2007 a 2008)

Pondělí 15:30 - 16:30 SŠT Dopravní
Středa 16:00 - 17:00 SC Dubina
Pátek 15:30 - 16:30 SC Dubina

Elévové (2007 a 2008)

Pondělí 16:00 - 17:00 SC Dubina
Úterý 15:00 - 16:00 SC Dubina
Čtvrtek 15:00 - 16:30 SC Dubina
trenér: Martin Bura
Přípravka (2009 a mladší)
Pondělí 15:00 - 16:00 SC Dubina
Středa 15:00 - 16:00 SC Dubina
Pátek 14:30 - 15:30 SC Dubina
trenér: Ondřej Miklas

Přípravka - Dívky (2009 a mladší)
Pondělí - 15:30 - 16:30 SŠT Dopravní
Středa- 16:00 - 17:00 SC Dubina
Pátek- 15:30 - 16:30 SC Dubina


Veteráni A

Úterý 20:00 - 21:30 SC Dubina
trenér: Tomáš Veltšmíd
BRANKÁŘI
Středa 18:00 - 19:00 SC Dubina
 
 

Zápasy

Sobota 16.9.2017
 

Bleskovky

TV zápas

V pondělí 11. září se v hale na Dubině uskuteční televizní zápas Vítkovic s FBC Ostrava. Vzhledem k tomu, že příprava na tento duel započne již v 11:30, nebudou se konat žádné tréninky. Přijďte ovšem všichni povzbudit svůj tým v prvním domácím zápase!
Čt 7.9.

Páteční tréninky

V pátek 8. září se neuskuteční tréninkové jednotky v SC Dubina. Důvodem je mezinárodní basketbalový turnaj.
Út 5.9.

Tréninky starších A i B

V pondělí 4.9. a středu 6.9. proběhne společný trénink starších žáků A i B (pondělí 16-18:30, středa 15:30-18:00).
Pá 1.9.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Pardubice 4 31:16 12
2. Vítkovice 4 29:19 11
3. Chodov 4 22:16 11
4. Ml. Boleslav 3 24:15 9
5. Otrokovice 4 19:16 6
6. FBC PULLO TRADE Česká Lípa 5 25:31 6
7. Tatran Střešovice 4 25:20 5
8. Brno 2 13:10 4
9. Sparta 3 21:19 3
10. Ostrava 4 23:23 3
11. Liberec 4 20:29 3
12. TJ Znojmo LAUFEN CZ 4 23:37 3
13. Bohemians 3 14:22 1
14. Florbal Ústí 4 11:27 1

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2017 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.