Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 vyšly tyto články:

31.10.Souboj gigantů bude přenášet živě ČT Sport
30.10.Nominace elévů Aligátorů a Draků na víkend
29.10.Úspěšná neděle vítkovických žen i juniorek!
28.10.Druhý turnaj sezóny 2012-2013 ml. žáci Tornádo – SH ZŠ Bolatice
28.10.Další brankostroj, další tři body, Vítkovice vedou extraligu!!!
26.10.Nominace dorostenců B na ligový turnaj
25.10.Úspěšný vstup do poháru
24.10.Nominace Panterů na neděli 28.10.2012
23.10.Petr Juříček: Florbal jako značku je třeba patřičně budovat a prezentovat.
22.10.Otrokovice si vezou z Dubiny znovu jedenáct branek
22.10.Nominace mladších žáků Hurikánu a Tornáda na sobotu 27.10.2012
22.10.Nominace přípravek Tygříků na sobotu 27.10.2012
21.10.Ženy porazily Opavu a jsou ve čtvrtfinále Poháru České pojišťovny
19.10.Nominace starších žáků B na neděli 21. října
19.10.Sobotní doprovodný program na zápase extraligy
19.10.Vítězná Lvíčata na domácím turnaji
18.10.Vítkovice hlásí další posilu
16.10.Řádný termín placení příspěvků vypršel
16.10.V sobotu přivítají muži Otrokovice a ženy Olomouc
13.10.Přímé přenosy z extraligových zápasů
13.10.Vítkovice si doma poradily s Brnem
11.10.Nominace mladších žáků Panterů
11.10.Nominace dorostenců B na ligový turnaj
9.10.Nominace přípravek na sobotu 13.10.
8.10.Ženy vysoko vyhrály na Elite
5.10.Vítkovice vyhrály divoký zápas v Havířově
4.10.Nominace elévů na víkend
3.10.Václav Gurkovský: Letos návrat asi nevyjde
3.10.Florbalové Dobré ráno v České televizi!
2.10.První turnaj sezóny 2012-2013 ml. žáci Tornádo – MSH Havířov
1.10.Ženy ve šlágru přehrály mistrovský Herbadent

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Ne 22.9.Liberec - Vítkovice 18:00
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 1 13:3 3
2. Chodov 1 13:5 3
3. Bohemians 1 8:4 3
4. Sparta 1 3:1 3
5. Tatran Teka Střešovice 1 5:4 3
6. Liberec 1 4:3 3
7. Vinohrady 0 0:0 0
8. Ml. Boleslav 0 0:0 0
9. Česká Lípa 1 4:5 0
10. FBC ČPP Ostrava 1 3:4 0
11. HU-FA Panthers Otrokovice 1 1:3 0
12. Black Angels 1 4:8 0
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 1 5:13 0
14. Sokoli Pardubice 1 3:13 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.