Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2005 vyšly tyto články:

6.3.Vítkovice postoupily do semifináleCDTorpedo Haviřov 3.61 kB1. SC SSK Vítkovice 2.3 kBTřetí čtvrtfinále mezi Vítkovicemi a Havířovem přineslo obrovskou bitvu se šťastnějším koncem pro florbalovější Vítkovice. V utkání zazvonilo hodně tyčí, tu první trefil v 5.minutě z otočky Gajdoš, o dvě minuty se však již mohl radovat, když z jeho přihrávky těžil ranou z pravého křídla Michalík
6.3.Macurová zajistila postupAPFlorbalistky Vítkovic zdolaly v rozhodujícím třetím čtvrtfinálovém utkání první ligy Brno 4: 3 a jako poslední postoupily do semifinále. Tam se utkají se Střešovicemi, druhou dvojici tvoří mistrovský Liberec s FBŠ Praha.
10.3.Domácí prostředí vliv mít nebude, tvrdí VítkovičtíMORAVSKOSLEZSKÝ DENÍK (vrt)1. SC SSK Vítkovice 2.3 kBVítkovičtí florbalisté si před čtvrtfinálovou sérií proti Havířovu po dvou domácích výhrách přáli, aby o svém postupu rozhodli ve třetím zápase. Podařilo se, dokázali uspět i na půdě soupeře, a měli tak více času na přípravu k souboji s ostravským Pepinem, o němž někteří mluví jako o předčasném finále soutěže. S tímto názorem částečně souhlasí i vítkovický manažer Petr Jäger.
11.3.Vítkovice v prvním semifinále prohrály těsně o gólCDwww.fbcostrava.cz 1.65 kB1. SC SSK Vítkovice 2.3 kBPrvní semifinále mezi dvěma velkými ostravskými rivaly Pepinem Ostrava, každoročním aspirantem na český florbalový trůn a stále se lepšícími Vítkovicemi začalo pod taktovkou domácího týmu, ale z úvodního tlaku gól nevytěžil.
11.3.Fotografie ze zápasu proti FBC Ostravapk© Petr@Kotala.com 1.98 kBV prvním semifinálovém utkání se nakonec radovalo domácí družstvo FBC Ostrava. Vítkovice sice po první třetině vedly 2:0, ale Pepino třemi góly během druhé třetiny dokázalo utkání otočit.
13.3.Vítkovice prohrály až na nájezdyCD1. SC SSK Vítkovice 2.3 kBwww.fbcostrava.cz 1.65 kBVítkovice, hrající od začátku zápasu na 3 útočné řady, začaly o poznání aktivněji než v prvním semifinále, takže od začátku byl k vidění vyrovnaný souboj s hojným počtem šancí na obou stranách.
13.3.Fotografie z druhého semifinálového zápasu proti FBC Ostravapk© Petr@Kotala.com 1.72 kBAni druhé utkání nedokázali vítkovičtí dovést do vítězného konce i když po dvou třetinách vedli 2:0. Pepino dokázalo dvěma rychlými góly srovnat a v samostatných nájezdech byli úspěšnější.
18.3.Vítkovice se chtějí pokusit otočit sériiMiR1. SC SSK Vítkovice 2.3 kBSemifinálová série play-off první florbalové ligy mezi FBC Pepino Ostrava a 1. SC SSK Vítkovice může už dnes skončit. Na programu je třetí zápas, a pokud v něm uspěje FBC Pepino, postoupí do finále.
18.3.Vítkovice prohrály i třetí semifináleCD1. SC SSK Vítkovice 2.3 kBwww.fbcostrava.cz 1.65 kBTřetí duel mezi velkými Ostravskými rivaly, týmy Vítkovic a Pepina, začalo velmi opatrně a z nudy probral diváky až ve 4.minutě Sladký, který z otočky nastřelil tyčku Doležilovy branky. Vítkovice držely míček častěji na svých hokejkách, ale hře zpočátku dominovaly obrany.
20.3.Fotografie ze třetího semifinálového zápasu proti FBC Ostravapk© Petr@Kotala.com 1.79 kBVe třetím utkání semifinálové série se domácí opět prosadili jako první, ale ani tentokrát nedotáhli zápas do vítězného konce a prohráli s FBC Ostrava 2:3 a celkově 0:3 na zápasy. V tomto ročníku tak Vítkovice získaly bronzovou příčku.