Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V kategorii 'Nominace' vyšly tyto články:

Další stránky
12345>>
24.5.2019Nominace starších žáků na Junior Ostrava Cup
25.4.2019Nominace starších žáků B na 27. dubna 2019
8.3.2019Nominace starších žáků B na sobou 9. března 2019
6.2.2019Nominace starších žáků B na neděli 10. února 2019
24.1.2019Nominace starších žáků B na neděli 27. ledna 2019
22.11.2018Nominace starších žáků A i B na sobotu 24.11.2018
8.11.2018Nominace starších žáků B na neděli 11.11.2018
6.11.2018Nominace přípravky na sobotu 11. listopadu
24.10.2018Nominace starších žáků B na 27. října
22.10.2018Nominace přípravky na víkend 27. a 28. října
2.10.2018Nominace přípravky na víkend 6. a 7. října 2018
10.4.2018Nominace přípravky na domácí turnaj 15.4.2018
2.4.2018Nominace přípravky na víkend 7. a 8. dubna 2018
21.3.2018Nominace přípravky na sobotu 24. března 2018
6.3.2018Nominace přípravky na víkend 10. a 11. března
19.2.2018Nominace přípravky na neděli 25. února 2018
13.2.2018Nominace mladších žáků na 17. února 2018
5.2.2018Nominace přípravky na neděli 11. února 2018
23.1.2018Nominace mladších žáků na neděli 28.1.2018
8.1.2018Nominace mladších žáků na 13. ledna 2018
8.1.2018Nominace přípravky na víkend 13. a 14. ledna 2018 - aktualizováno
4.12.2017Nominace mladších žáků na 10. prosince 2017
27.11.2017Nominace mladších žáků na sobotu a neděli 2. a 3.12.2017
24.11.2017Nominace přípravky na sobotu 2. prosince
22.11.2017Nominace elévů na neděli 26. listopadu
13.11.2017Nominace mladších žáků na neděli 19.11.2017
7.11.2017Nominace přípravky na sobotu 11. listopadu
1.11.2017Nominace elévů na sobotu 4. listopadu 2017
24.10.2017Nominace přípravky na 28. a 29.10.2017
23.10.2017Nominace mladších žáků na 28.10.2017
10.10.2017Nominace mladších žáků na 14. a 15.10.2017
1.10.2017Nominace přípravky na 7. října 2017
26.9.2017Nominace elévů na víkend 30.9. a 1.10.
19.9.2017Nominace mladších žáků na neděli 24.9.2017
4.5.2017Nominace přípravky na Ostrava Cup 2.-4.6.2017 a nominace přípravky na Brno Opengame 15.-18.6.2017
4.5.2017Nominace elévů na Ostrava cup 2.-4.6.2017 a Brno Opengame 15.-18.6.2017
1.5.2017Nominace přípravek na sobotu 6. května
24.4.2017Nominace elévů na sobotu 29. dubna
12.4.2017Nominace mlž. k přátelskému zápasu regionálních výběrů a v Bystřici pod Hostýnem
3.4.2017Nominace ml. žáků na sobotu 8. dubna
24.3.2017Předběžné nominace ml. žáků na Open Game a Prague Games, Ostrava Cup (aktualizováno)
21.3.2017Nominace elévů na sobotu 25. března
14.3.2017Nominace ml. žáků Hurikán na neděli 19. března
6.3.2017Nominace přípravky na víkend 11.-12. března
27.2.2017Nominace elévů Aligátoři na sobotu 4. března
20.2.2017Nominace přípravek na víkend 25.-26. února
6.2.2017Nominace přípravek na sobotu 11. února
6.2.2017Nominace mladších žáků na neděli 19. února (Aktualizováno)
30.1.2017Nominace elévů na neděli 5. února
22.1.2017Nominace ml. žáků Hurikán a Tornádo na sobotu 28. ledna
Další stránky
12345>>

Zápasy

Čtvrtek 26.1.2023
 
Po 30.1.Vítkovice - Otrokovice 19:40
Čt 9.2.Ostrava - Vítkovice  

Bleskovky

Mini přípravka 21.12.22

POZOR Mini přípravka ve středu 21.12.2022 je zrušena. Děkujeme za pochopení
Pá 16.12.2022

Mini přípravka 14.12.22

POZOR Mini přípravka ve středu 14.12.2022 je posunuta od 16:15 do 17:15. Děkujeme za pochopení
Čt 8.12.2022

7. 12. bez tréninků

Ve středu 7. 12. se nebude konat brankářský trénink od 17:30 - 18:30 z důvodu pohárových zápasů mužů a žen
Pá 2.12.2022

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 21 178:60 57
2. Vítkovice 21 183:88 48
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 20 151:83 43
4. Chodov 22 157:105 42
5. Sparta 23 120:95 42
6. Bohemians 21 186:150 40
7. Black Angels 22 134:142 33
8. Ostrava 21 112:128 25
9. Liberec 20 108:168 23
10. Vinohrady 22 104:134 22
11. Česká Lípa 17 112:127 19
12. Sokoli Pardubice 22 92:174 15
13. PSG Panthers Otrokovice 21 91:156 14
14. FB Hurrican Karlovy Vary 18 52:143 5

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2023 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies