Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V kategorii 'Nominace' vyšly tyto články:

Další stránky
12345>>
24.5.2019Nominace starších žáků na Junior Ostrava Cup
25.4.2019Nominace starších žáků B na 27. dubna 2019
8.3.2019Nominace starších žáků B na sobou 9. března 2019
6.2.2019Nominace starších žáků B na neděli 10. února 2019
24.1.2019Nominace starších žáků B na neděli 27. ledna 2019
22.11.2018Nominace starších žáků A i B na sobotu 24.11.2018
8.11.2018Nominace starších žáků B na neděli 11.11.2018
6.11.2018Nominace přípravky na sobotu 11. listopadu
24.10.2018Nominace starších žáků B na 27. října
22.10.2018Nominace přípravky na víkend 27. a 28. října
2.10.2018Nominace přípravky na víkend 6. a 7. října 2018
25.4.2018Nominace přípravky na neděli 29. dubna
10.4.2018Nominace přípravky na domácí turnaj 15.4.2018
2.4.2018Nominace přípravky na víkend 7. a 8. dubna 2018
21.3.2018Nominace přípravky na sobotu 24. března 2018
6.3.2018Nominace přípravky na víkend 10. a 11. března
19.2.2018Nominace přípravky na neděli 25. února 2018
13.2.2018Nominace mladších žáků na 17. února 2018
5.2.2018Nominace přípravky na neděli 11. února 2018
23.1.2018Nominace mladších žáků na neděli 28.1.2018
8.1.2018Nominace mladších žáků na 13. ledna 2018
8.1.2018Nominace přípravky na víkend 13. a 14. ledna 2018 - aktualizováno
4.12.2017Nominace mladších žáků na 10. prosince 2017
27.11.2017Nominace mladších žáků na sobotu a neděli 2. a 3.12.2017
24.11.2017Nominace přípravky na sobotu 2. prosince
22.11.2017Nominace elévů na neděli 26. listopadu
13.11.2017Nominace mladších žáků na neděli 19.11.2017
7.11.2017Nominace přípravky na sobotu 11. listopadu
1.11.2017Nominace elévů na sobotu 4. listopadu 2017
24.10.2017Nominace přípravky na 28. a 29.10.2017
23.10.2017Nominace mladších žáků na 28.10.2017
10.10.2017Nominace mladších žáků na 14. a 15.10.2017
1.10.2017Nominace přípravky na 7. října 2017
26.9.2017Nominace elévů na víkend 30.9. a 1.10.
19.9.2017Nominace mladších žáků na neděli 24.9.2017
4.5.2017Nominace přípravky na Ostrava Cup 2.-4.6.2017 a nominace přípravky na Brno Opengame 15.-18.6.2017
4.5.2017Nominace elévů na Ostrava cup 2.-4.6.2017 a Brno Opengame 15.-18.6.2017
1.5.2017Nominace přípravek na sobotu 6. května
24.4.2017Nominace elévů na sobotu 29. dubna
12.4.2017Nominace mlž. k přátelskému zápasu regionálních výběrů a v Bystřici pod Hostýnem
3.4.2017Nominace ml. žáků na sobotu 8. dubna
24.3.2017Předběžné nominace ml. žáků na Open Game a Prague Games, Ostrava Cup (aktualizováno)
21.3.2017Nominace elévů na sobotu 25. března
14.3.2017Nominace ml. žáků Hurikán na neděli 19. března
6.3.2017Nominace přípravky na víkend 11.-12. března
27.2.2017Nominace elévů Aligátoři na sobotu 4. března
20.2.2017Nominace přípravek na víkend 25.-26. února
6.2.2017Nominace přípravek na sobotu 11. února
6.2.2017Nominace mladších žáků na neděli 19. února (Aktualizováno)
30.1.2017Nominace elévů na neděli 5. února
Další stránky
12345>>

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 216:72 74
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 145:119 49
5. Bohemians 26 185:148 48
6. Tatran Teka Střešovice 26 143:165 34
7. HU-FA Panthers Otrokovice 25 125:148 33
8. Liberec 26 147:166 31
9. Vinohrady 26 117:155 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 140:158 29
11. Black Angels 26 156:192 29
12. Česká Lípa 26 146:187 28
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.