Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V kategorii 'Nominace' vyšly tyto články:

Další stránky
12345>>
24.5.2019Nominace starších žáků na Junior Ostrava Cup
25.4.2019Nominace starších žáků B na 27. dubna 2019
8.3.2019Nominace starších žáků B na sobou 9. března 2019
6.2.2019Nominace starších žáků B na neděli 10. února 2019
24.1.2019Nominace starších žáků B na neděli 27. ledna 2019
22.11.2018Nominace starších žáků A i B na sobotu 24.11.2018
8.11.2018Nominace starších žáků B na neděli 11.11.2018
6.11.2018Nominace přípravky na sobotu 11. listopadu
24.10.2018Nominace starších žáků B na 27. října
22.10.2018Nominace přípravky na víkend 27. a 28. října
2.10.2018Nominace přípravky na víkend 6. a 7. října 2018
10.4.2018Nominace přípravky na domácí turnaj 15.4.2018
2.4.2018Nominace přípravky na víkend 7. a 8. dubna 2018
21.3.2018Nominace přípravky na sobotu 24. března 2018
6.3.2018Nominace přípravky na víkend 10. a 11. března
19.2.2018Nominace přípravky na neděli 25. února 2018
13.2.2018Nominace mladších žáků na 17. února 2018
5.2.2018Nominace přípravky na neděli 11. února 2018
23.1.2018Nominace mladších žáků na neděli 28.1.2018
8.1.2018Nominace mladších žáků na 13. ledna 2018
8.1.2018Nominace přípravky na víkend 13. a 14. ledna 2018 - aktualizováno
4.12.2017Nominace mladších žáků na 10. prosince 2017
27.11.2017Nominace mladších žáků na sobotu a neděli 2. a 3.12.2017
24.11.2017Nominace přípravky na sobotu 2. prosince
22.11.2017Nominace elévů na neděli 26. listopadu
13.11.2017Nominace mladších žáků na neděli 19.11.2017
7.11.2017Nominace přípravky na sobotu 11. listopadu
1.11.2017Nominace elévů na sobotu 4. listopadu 2017
24.10.2017Nominace přípravky na 28. a 29.10.2017
23.10.2017Nominace mladších žáků na 28.10.2017
10.10.2017Nominace mladších žáků na 14. a 15.10.2017
1.10.2017Nominace přípravky na 7. října 2017
26.9.2017Nominace elévů na víkend 30.9. a 1.10.
19.9.2017Nominace mladších žáků na neděli 24.9.2017
4.5.2017Nominace přípravky na Ostrava Cup 2.-4.6.2017 a nominace přípravky na Brno Opengame 15.-18.6.2017
4.5.2017Nominace elévů na Ostrava cup 2.-4.6.2017 a Brno Opengame 15.-18.6.2017
1.5.2017Nominace přípravek na sobotu 6. května
24.4.2017Nominace elévů na sobotu 29. dubna
12.4.2017Nominace mlž. k přátelskému zápasu regionálních výběrů a v Bystřici pod Hostýnem
3.4.2017Nominace ml. žáků na sobotu 8. dubna
24.3.2017Předběžné nominace ml. žáků na Open Game a Prague Games, Ostrava Cup (aktualizováno)
21.3.2017Nominace elévů na sobotu 25. března
14.3.2017Nominace ml. žáků Hurikán na neděli 19. března
6.3.2017Nominace přípravky na víkend 11.-12. března
27.2.2017Nominace elévů Aligátoři na sobotu 4. března
20.2.2017Nominace přípravek na víkend 25.-26. února
6.2.2017Nominace přípravek na sobotu 11. února
6.2.2017Nominace mladších žáků na neděli 19. února (Aktualizováno)
30.1.2017Nominace elévů na neděli 5. února
22.1.2017Nominace ml. žáků Hurikán a Tornádo na sobotu 28. ledna
Další stránky
12345>>

Zápasy

Sobota 27.2.2021
 
Ne 7.3.Vítkovice - Ostrava 17:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 25 194:86 67
2. Vítkovice 24 209:118 61
3. Bohemians 26 201:132 53
4. Tatran Teka Střešovice 22 182:109 48
5. Chodov 26 170:149 48
6. Sparta 25 147:129 43
7. FBC ČPP Ostrava 24 137:130 42
8. Black Angels 25 154:170 37
9. Liberec 24 132:152 33
10. Česká Lípa 23 127:172 24
11. Sokoli Pardubice 25 133:210 19
12. FBŠ Hummel Hattrick Brno 25 95:144 18
13. Vinohrady 25 115:182 14
14. HU-FA Panthers Otrokovice 25 83:185 9

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.