Cesta do semifinále vede přes Wiler

15. října 2009, CD

V pátek se čeká souboj jak na hřišti, tak i v hledišti. O postup do semifinále si to rozdá český a švýcarský mistr.

Chtějí-li Vítkovice na Poháru mistrů bojovat o medaile, musí v pátek porazit SV Wiler-Ersigen. Skupinu B již po dvou zápasech vyhrála finská Tapanillan Erä. Rozhodla o tom poslední minuta utkání Wiler-Erä, v němž nejlepší hráč Finů Lauri Kapanen vstřelil rozdílový šestý gól. Vítkovice dnes v celku poklidném tempu rozsřílely Estonce z Tähe 12:4.

Tabulka skupiny A po druhém hracím dnu:

1. Tapanilan Erä                 2 2 0 0 12-6 4
2. Wiler-Ersigen                  2 1 0 1 15-7 2
3. 1. SC WOOW Vitkovice      2 1 0 1 13-10 2
4. Jõgeva SK Tähe              2 0 0 2 5-22 0

Ani Tähe ani Erä nepřišli povzbudit jejich příniovci, za to ze Švýcarska přijela početná skupinka a tak bude mít zítřejší zápas opravdovou atmosféru. Vítkovičtí fanoušci totiž početní deficit určitě vynahradí hlasitostí a vervou, se kterou zatím z tribun tlačí svůj tým jako šestý hráč na hřišti.

Utkání začíná v pátek v 17h a na vítkovickém webu jej můžete sledovat on-line po třetinách zde.