Juniorské Vítkovice nadělovaly…

16. prosince 2009, Olson

Vítkovice vezou ze severu Čech plný počet bodů. Liberec porazily 6:2 a neškodnou Mladou Boleslav rozsápaly 23:1!

Po dlouhé a vyčerpávající cestě, junioři nastoupili v sobotu ve 20 hodin v poměrně nové zrekonstruované hale v Liberci. Začátek utkání byl hodně vyhrocený, zápas se neobešel bez menších zranění. Od druhé třetiny si musel David Zezulka ledovat kotník s kapitánem týmu Michalíkem, kterého už delší dobu pobolívá natáhnuté tříslo. Nakonec tvrdé souboje mladíci z Moravy ustály a zaslouženě vyhráli 6:2.

Další den, v neděli, vstali hráči po krátké regeneraci s očividně dobrou náladou a byli opět rozhodnuti nic neponechat náhodě. Ve 14 hodin nastoupili junioři Vítkovic proti domácímu týmu Mladé Boleslavi, která byla početně maximálně na dvě lajny. Vítkovice začaly od začátku utkání napadat a tím pomalu ale jistě unavovat nepočetné mužstvo domácích. Za zmínku stojí 4 hattricky Vítkovických- Michalíka, Šmídy, Solanského, Jastřembského a navíc Sovy se čtyřmi zásahy. Nakonec Vítkovice dosáhly výsledku 23:1. Mladá Boleslav vsítila čestný úspěch až v posledních minutách třetí třetiny.