Březen ve znamení bojů s Libercem!

01. března 2010, CD

Vítkovicím bude čtvrtfinálovým soupeřem Liberec. A to nejen ve Fortuna extralize. I nejvyšší soutěž juniorů nabídne čtvrtfinálový souboj Vítkovice-Liberec!

Junioři Vítkovic vyrazili do Prahy, kde v sobotu ztratili nejen zápas s Future (7:10), ale i vedení v tabulce. Přeskočil je Tatran Střešovice, který rozdrtil Bohemians 13:3. Stejně tak v neděli deklasoval Litvínov, tentokrát povolil svému soupeři gól navíc. Vítkovicím tak na návrat na první místo nepomohla ani výhra 5:4 v prodloužení na půdě Chodova.

Liberec měl ještě možnost přeskočit šesté Bohemians, ale to by musel v neděli porazit na své palubovce Brno v základní hrací době. To se ovšem nepodařilo, Liberec vyhrál "pouze" 8:7 v prodloužení a při rovnosti bodů a s horšími vzájemnými duely s Bohemians zůstal na sedmé příčce.

Vítkovice se tak s Libercem střetnou během příštích víkendů opravdu dostkrát! Čtvrtfinále juniorů bude vždy navazovat na očekávané čtvrtfinále Fortuna Extraligy mužů. A 14.3. přivítají v poslední utkání nadstavby Liberec doma i ženy!