Playoff nejvyšší švédské florbalové ligy

22. března 2006, slowak

V Eliteserien jsou už odehrána obě první semifinálová utkání



    Ve švédské nejvyšší florbalové soutěži jsou již odehrány první semifinálové zápasy. Obhájce titulu Warberg IC prohrál svůj první zápas s AIK 1:4, podobně dopadl i vítěz základní části Pixbo Wallenstam IBK, a to v poměru 3:4. Další zápasy jsou na programu 23.3.2006 na palubovkách soupeřů.


Série Warberg IC - AIK

1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Datum: 20.3.2006
Střely: 37:23
Rozhodčí: Nystrand, Rasbrink
Diváků: 1455







3. třetina
19.23 Vyloučení
2 min
Andreas Wahman
Warberg IC
18.48 Gól
1-4
Conny Vesterlund
AIK
17.56 Gól
1-3
Magnus Hallbäck
Warberg IC
11.46 Vyloučení
2 min
Gustaf Ericson
AIK
05.11 Vyloučení
2 min
Jimmy Persson
Warberg IC
 
2. třetina
18.17 Vyloučení
2 min
Kristoffer Kranberg
AIK
13.35 Gól
0-3
Christian Hellström (Niklas Jihde)
AIK
04.48 Gól
0-2
Niklas Jihde (Mats Carlsson)
AIK
 
1. třetina
16.43 Gól
0-1
Conny Vesterlund(Per Svensson)
AIK

 

 

Série Pixbo Wallenstam IBK - Jönköpings IK

3:4 (1:2, 0:1, 2:1)

Datum: 20.3.2006
Střely: 30:18
Rozhodčí: Bengtsson, Polverari
Diváků: 1568







3. třetina
19.18 Gól
3-4
Mattias Axelsson (Daniel Johansson)
Pixbo Wallenstam IBK
18.31 Vyloučení
2 min
Daniel Calebsson Jönköpings IK
17.46 Timeout     Pixbo Wallenstam IBK
17.46 Gól
2-4
Robert Olsson
Jönköpings IK
07.48 Gól
2-3
Peder Bodén (Anders Hellgard)
Pixbo Wallenstam IBK
06.34 Vyloučení
2 min
Daniel Schmidt Jönköpings IK
 
2. třetina
14.38 Gól
1-3
Daniel Calebsson (Andreas Berglund)
Jönköpings IK
10.32 Vyloučení
2 min
Henrik Quist
Pixbo Wallenstam IBK
 
1. třetina
14.54 Gól
1-2
Daniel Johansson (Anders Hellgard)
Pixbo Wallenstam IBK
13.54 Vyloučení
2 min
David Gillek
Jönköpings IK
12.48 Gól
0-2
Andreas Berglund
Jönköpings IK
04.50 Gól
0-1
Andreas Hedlund (Viktor Andersson)
Jönköpings IK

 




Přehled čtvrtfinálových zápasů



1. 2. 3. 4. 5. celkem
Jönköping - Dalen 4:2 3:5 7:2 3:4 4:3 3:2
Storvreta - AIK 4:5 5:6 5:2 7:9   1:3
Warberg - Falun 8:4 5:4 5:3     3:0
Helsingborg - Pixbo 3:7 4:5 4:6     0:3

 

Tabulka po základní části



Z V VR R P G
OG B
1. Pixbo Wallenstam IBK 22 15 2 3 4 152
103 50
2. Warberg IC 22 14 1 4 4 145
97 47
3. Jönköpings IK 22 13 2 3 6 127
90 44
4. Storvreta IBK 22 14 0 2 6 140
106 44
5. AIK 22 10 1 2 10 123
126 33
6. IBK Dalen 22 10 0 2 10 127
116 32
7. FC Helsingborg 22 8 3 5 9 117
112 32
8. IBF Falun 22 8 2 5 9 93
110 31

9. Caperio Rasunda IS 22 10 0 1 11 108
133 31
10. Järfälla IBK 22 7 1 5 10 120
132 27
11. Balrog Botkyrka IK 22 3 1 1 18 70
139 11
12. Södertälje IBK 22 1 2 5 16 112
170 10


 
 

Zápasy

Pátek 14.9.2018
 
Pá 26.10.Vítkovice - Pardubice  
Ne 28.10.Bohemians - Vítkovice  

Bleskovky

Trénink ml. žáků 21.9.

V pátek 21. září proběhne trénink mladších žáků od 14:30 do 15:30.
Út 18.9.

Tréninky ve středu 26.9

Ve středu 26.9. se v SC Dubina nebudou konat tréninky se začátkem před 18:00 (tréninky od 18:00 platí dle rozvrhu). Důvodem je futsalový turnaj cizího nájemce.
Po 17.9.

Přípravka

V pátek 14.9. proběhne trénink přípravky za příznivého počasí venku - sraz na hale ve 14:45.
St 12.9.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Sparta 9 57:34 25
2. Ml. Boleslav 9 79:38 23
3. Chodov 9 67:44 21
4. Vítkovice 9 60:40 18
5. Liberec 9 59:53 18
6. Tatran Teka Střešovice 9 50:46 14
7. Ostrava 8 53:41 11
8. Otrokovice 9 45:41 11
9. Pardubice 9 41:51 10
10. Bulldogs Brno 9 27:70 9
11. Bohemians 8 37:45 7
12. Česká Lípa 8 33:43 6
13. Vinohrady 8 34:58 6
14. Znojmo 9 40:78 4

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV Floorball player
Copyright © 2018 1. SC Vítkovice Oxdog & eSports.cz, s.r.o.