Playoff nejvyšší švédské florbalové ligy

22. března 2006, slowak

V Eliteserien jsou už odehrána obě první semifinálová utkání



    Ve švédské nejvyšší florbalové soutěži jsou již odehrány první semifinálové zápasy. Obhájce titulu Warberg IC prohrál svůj první zápas s AIK 1:4, podobně dopadl i vítěz základní části Pixbo Wallenstam IBK, a to v poměru 3:4. Další zápasy jsou na programu 23.3.2006 na palubovkách soupeřů.


Série Warberg IC - AIK

1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Datum: 20.3.2006
Střely: 37:23
Rozhodčí: Nystrand, Rasbrink
Diváků: 1455







3. třetina
19.23 Vyloučení
2 min
Andreas Wahman
Warberg IC
18.48 Gól
1-4
Conny Vesterlund
AIK
17.56 Gól
1-3
Magnus Hallbäck
Warberg IC
11.46 Vyloučení
2 min
Gustaf Ericson
AIK
05.11 Vyloučení
2 min
Jimmy Persson
Warberg IC
 
2. třetina
18.17 Vyloučení
2 min
Kristoffer Kranberg
AIK
13.35 Gól
0-3
Christian Hellström (Niklas Jihde)
AIK
04.48 Gól
0-2
Niklas Jihde (Mats Carlsson)
AIK
 
1. třetina
16.43 Gól
0-1
Conny Vesterlund(Per Svensson)
AIK

 

 

Série Pixbo Wallenstam IBK - Jönköpings IK

3:4 (1:2, 0:1, 2:1)

Datum: 20.3.2006
Střely: 30:18
Rozhodčí: Bengtsson, Polverari
Diváků: 1568







3. třetina
19.18 Gól
3-4
Mattias Axelsson (Daniel Johansson)
Pixbo Wallenstam IBK
18.31 Vyloučení
2 min
Daniel Calebsson Jönköpings IK
17.46 Timeout     Pixbo Wallenstam IBK
17.46 Gól
2-4
Robert Olsson
Jönköpings IK
07.48 Gól
2-3
Peder Bodén (Anders Hellgard)
Pixbo Wallenstam IBK
06.34 Vyloučení
2 min
Daniel Schmidt Jönköpings IK
 
2. třetina
14.38 Gól
1-3
Daniel Calebsson (Andreas Berglund)
Jönköpings IK
10.32 Vyloučení
2 min
Henrik Quist
Pixbo Wallenstam IBK
 
1. třetina
14.54 Gól
1-2
Daniel Johansson (Anders Hellgard)
Pixbo Wallenstam IBK
13.54 Vyloučení
2 min
David Gillek
Jönköpings IK
12.48 Gól
0-2
Andreas Berglund
Jönköpings IK
04.50 Gól
0-1
Andreas Hedlund (Viktor Andersson)
Jönköpings IK

 




Přehled čtvrtfinálových zápasů



1. 2. 3. 4. 5. celkem
Jönköping - Dalen 4:2 3:5 7:2 3:4 4:3 3:2
Storvreta - AIK 4:5 5:6 5:2 7:9   1:3
Warberg - Falun 8:4 5:4 5:3     3:0
Helsingborg - Pixbo 3:7 4:5 4:6     0:3

 

Tabulka po základní části



Z V VR R P G
OG B
1. Pixbo Wallenstam IBK 22 15 2 3 4 152
103 50
2. Warberg IC 22 14 1 4 4 145
97 47
3. Jönköpings IK 22 13 2 3 6 127
90 44
4. Storvreta IBK 22 14 0 2 6 140
106 44
5. AIK 22 10 1 2 10 123
126 33
6. IBK Dalen 22 10 0 2 10 127
116 32
7. FC Helsingborg 22 8 3 5 9 117
112 32
8. IBF Falun 22 8 2 5 9 93
110 31

9. Caperio Rasunda IS 22 10 0 1 11 108
133 31
10. Järfälla IBK 22 7 1 5 10 120
132 27
11. Balrog Botkyrka IK 22 3 1 1 18 70
139 11
12. Södertälje IBK 22 1 2 5 16 112
170 10


 
 

Zápasy

Neděle 14.4.2019
 

Bleskovky

Tréninky 18. - 22.4.

Ve čtvrtek 18. dubna, pátek 19. dubna a na velikonoční pondělí 22. dubna se nebudou konat tréninky. Důvodem je jednak basketbalový turnaj a také státní svátky a s nimi související prázdniny.
Út 16.4.

Tréninky pondělí 15.4.

V pondělí 15. dubna se neuskuteční tréninky přípravky, elévů a žákyň. Důvodem je akce jiného subjektu.
Út 9.4.

VSTUPENKY - SUPERFINÁLE

Rezervované vstupenky na Superfinále bude možné převzít ve čtvrtek 11. dubna v prostorách SC Dubina od 18:00.
Út 9.4.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 205:98 63
2. Sparta 26 160:98 63
3. Chodov 26 191:110 61
4. Vítkovice 26 177:107 60
5. Tatran Teka Střešovice 26 153:117 45
6. Ostrava 26 136:128 39
7. Otrokovice 26 122:120 38
8. Bohemians 26 145:143 35
9. Liberec 26 135:157 35
10. Česká Lípa 26 136:164 27
11. Vinohrady 26 112:169 26
12. Pardubice 26 109:176 20
13. Bulldogs Brno 26 94:179 20
14. Znojmo 26 114:223 14

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.