Junioři Vítkovic si opět zahrají finále

26. března 2006, CD, Brussando

Po drtivém vítězství v posledním zápase postoupili junioři do finále, kde se střetnou opět po roce s tým SSK Future.

Vítkovice nastoupily do zápasu s v téměř kompletní sestavě. Chyběl jen zraněný Ťopek, Brus a nemocný Jelínek.

Hra měla od začátku rychlé tempo a především první pětka domácích pravidelně zatápěla brněnské obraně. Brno se naopak snažilo hrozit z brejků a trestat chyby domácích. První 2 třetiny přinesly velmi vyrovnanou bitvu čemuž nasvědčovalo i skóre 3:2 pro domácí. Vítkovice byly sice opticky lepší, ale Brno výborně bránilo vlastní polovinu. Avšak za zmínku stojí 3. třetina. Vítkovice kompletně rozebraly obranu Brna a vyhrály poslední třetinu 11:0! Výborným výkonem se zaskvěl centr první lajny Sladký který si připsal 7 kanadských bodů (6+1). Po výhrách 6:5, 5:1,14:2 a jedné prohře 12:4 postupují Vítkovice počtvrté zasebou do finále! Po roce se tedy opakuje finále, kde proti Vítkovicím nastoupí obhájce titulu SSK Future, výherce základní části a tým v jehož středu hrají osobnosti jako Ryneš, Židlický, Vrtiška nebo Šebek. Držme tedy naším borcům palce a popřejme jim hodně štěstí. Bude se určitě hodit.