Setkání mladších žáků 5-6.5.2012
29. dubna 2012
V Hranicích proběhne výborně obsazený turnaj mladších žáků. V konkurenci např. Future, Brna či Ústí nad Labem budou bojovat také Vítkovice.
Sraz na SH Cement Hranice v 8:30, kdo nemá odvoz, tak dá vědět do úterý.
Klub nezajišťuje stravu, proto mějte u sebe peníze a nebo velkou svačinu(nejlépe pro jistotu obojí) + pití(případně jen pet láhev)
Kdo má naopak místo v autě, dejte prosím vědět.
Potvrďte prosím účast na e-mail - a napište kde dojedete.(Prosíme všechny) kohut.rosta@email.cz
Nezapomeňte, že v Hranicích nespíme.
Ve středu obdržíte ještě jeden e-mail, kde bude podrobněji rozepsáno co si vzít s sebou.
SH Cement Hranice | SH Sigma Hranice | ||||||
sobota 5.května | 9:00 | Florbalová škola Teiwaz | x3m team SSK Future | 9:00 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | FBC Lipník | |
9:35 | 1. SC WOOW Vítkovice | USK Slávie Ústí nad Labem | 9:35 | TJ Sokol Zlín | Gullivers Sokol Brno I | ||
10:10 | Bulldogs Brno | x3m team SSK Future | 10:10 | SK JeMoBu | FBC Lipník | ||
10:45 | 1. SC WOOW Vítkovice | Florbalová škola Teiwaz | 10:45 | TJ Sokol Zlín | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | ||
11:20 | USK Slávie Ústí nad Labem | Bulldogs Brno | 11:20 | Gullivers Sokol Brno I | SK JeMoBu | ||
12:00 | dovednostní soutěže | 12:00 | dovednostní soutěže | ||||
13:00 | x3m team SSK Future | 1. SC WOOW Vítkovice | 13:00 | FBC Lipník | TJ Sokol Zlín | ||
13:35 | Florbalová škola Teiwaz | Bulldogs Brno | 13:35 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | SK JeMoBu | ||
14:10 | x3m team SSK Future | USK Slávie Ústí nad Labem | 14:10 | FBC Lipník | Gullivers Sokol Brno I | ||
14:45 | Bulldogs Brno | 1. SC WOOW Vítkovice | 14:45 | SK JeMoBu | TJ Sokol Zlín | ||
15:20 | USK Slávie Ústí nad Labem | Florbalová škola Teiwaz | 15:20 | Gullivers Sokol Brno I | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | ||
17:00 | 1.A | 4.B | 17:00 | 1.B | 4.A | ||
18:00 | 2.A | 3.B | 18:00 | 2.B | 4.A | ||
19:00 | o 9.místo | 5.A - 5.B | |||||
SH Cement Hranice | SH Sigma Hranice | ||||||
neděle 6.května | 8:00 | semifinále | 1.A/4.B - 2.B/4.A | 8:00 | semifinále | 1.B/4.A - 2.A/4.B | |
9:00 | odveta o 9.místo | 5.A - 5.B | 9:00 | o 5.-8.místo | 1.A/4.B - 2.B/4.A | ||
10:00 | o 3.místo | 10:00 | o 5.-8.místo | 1.B/4.A - 2.A/4.B | |||
11:00 | finále | ||||||
12:00 | zápas házené | ||||||
13:00 | |||||||
14:00 | |||||||
15:00 | |||||||
16:00 |