Ženy sebraly všechny body Bohemians, muži zápas s Future nezvládli

28. září 2012, CD

Pražská mise skončila pro Vítkovice ziskem čtyř bodů z šesti. Překvapivě jich více uzmuly ženy, které porazily Bohemku 7:3. Muži nezvládli závěr zápasu s Future a prohráli 4:5 na samostatné nájezdy.

podrobnosti připravujeme...

muži:

x3m team SSK Future - 1. SC WOOW Vítkovice 5:4p
branky:  20. Tadeáš Chroust, 42. Michal Strachota, 44. Martin Rebro, 58. Jakub Gruber, 66. Tomáš Vojtíšek, N Tomáš Vojtíšek - 3. Martin Tokoš, 3. Pavel Jankulár, 18. Lukáš Hájek, 55. Filip Heczko; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Martin Novotný 21 - Lukáš Souček 22; po třetinách:  1:3, 0:0, 3:1, 1:0;

ženy:

FbŠ ROPRO Bohemians - 1. SC WOOW Vítkovice 3:7
branky:  21. Zuzana Jelínková, 22. Andrea Satýnková, 51. Barbora Zlámalová - 13. Lucie Šrotová, 25. Zuzana Jelínková, 27. Tamara Hašová, 48. Klára Kociánová, 56. Denisa Ferenčíková, 57. Andrea Pastušková, 59. Adéla Čiháková; rozhodčí: Oskar Novák - Martin Valenta; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová ? - Lenka Kubíčková ?; po třetinách:  0:1, 2:2, 1:4;