Vítkovice vyhrály divoký zápas v Havířově

05. října 2012, CD

Opakoval se navlas stejný výsledek, jako loni při prvním vzájemném extraligovém setkání. Vítkovice i tehdy zvítězily 10:5. Na polovině branek Vítkovic se podílel navrátilec do sestavy Patrik Suchánek.

Stejně jako loni v prvním zápase mezi Vítkovicemi a Havířovem padlo patnáct branek a i tentokrát vyhrály Vítkovice o pět branek. Rozdíl byl pouze v tom, že tentokrát se hrálo v Havířově a chyběly televizní kamery. A ještě se nabízí jedna numerologická zajímavost. Výsledeke 5:10 se zrodil dne 5.10...

Havířov se překvapivě dlouho držel. Nad favorizovanými Vítkovicemi dokonce vedl, to když se v 26.minutě prosadil nestárnoucí Pavel Kožušník. Vítkovice ale zápas ještě do konce druhé třetiny otočily a úřadoval hlavně Patrik Suchánek. Ten nejříve po spolupráci s Hájkem vyrovnal a chvíli před druhou sirénou tomu samému spoluhráči na gól přihrál. A 21 vteřin po začátku třetí třetiny přidal Patrik Suchánek další branku. Konec utkání strávil na trestné lavici Pavel Jankulár, který v 54.minutě kromě dvouminutového trestu za hrubost vyfasoval i "desítku" za nesportovní chování. A gólovou "desítku" vstřelil nakonec 62 vteřin před koncem v přesilovce 5 na 3 David Matúš.

Torpedo Havířov - 1. SC WOOW Vítkovice  5:10
branky (asistence): 09:05 Pavel Kožušník (Martin Varta), 24:53 Ondřej Firda (Hynek Plášek), 25:22 Pavel Kožušník, 53:34 Jiří Juhaňák (Jakub Krupa), 54:47 Lukáš Jurčík - 10:38 Martin Tokoš (Petr Kološ), 23:58 David Matúš (Patrik Suchánek), 35:27 Patrik Suchánek (Lukáš Hájek), 39:45 Lukáš Hájek (Patrik Suchánek), 40:21 Patrik Suchánek (Filip Heczko), 46:25 Lukáš Hrubý (Filip Heczko), 47:28 Lukáš Řezanina (Lukáš Hájek), 52:29 Jakub Hubálek (David Matúš), 56:30 Martin Tokoš (Jakub Hubálek), 58:58 David Matúš (Patrik Suchánek)
vyloučení 5:4 + Jankulár Pa. (Vítkovice ) 10 minut, využití: 2:2, oslabení: 0:0, diváci: 375