Rytíři míří na Tatran, podaří se jim ukončit sérii?

7. března 2019, Michal Dannhofer

Po úvodním víkendu vedou 2:0 na zápasy

Vítkovičtí Rytíři míří na půdu Tatranu Střešovice, aby zde hájili vedení 2:0 na zápasy, které si vybojovali při domácích zápasech na Dubině. V legendární střešovické „Stodole“ je ale nečeká nic snadného.

Tatran totiž na domácí palubovce umí být nebezpečný, o čemž se přesvědčily například celky Sparty a Mladé Boleslavi, které oba v základní části letošního ročníku Tipsport Superligy neodvezly ze Stodoly ani bod. Především výhra nad Boleslaví byla prvotřídním šokem.

Rytíři ale odvezli z Prahy tři body za výhru 6:5 v devátém kole. Čtyřmi body se tehdy blýskl Adam Delong, dvě branky včetně té vítězné vstřelil Rostislav Gattnar. Na straně domácích se pak dařilo Mikuláši Komárkovi. Utkání rovněž sledovalo 172 diváků, kteří umí – stejně jako fanoušci Vítkovic na Dubině – vytvořit svému týmu pekelnou atmosféru.

Vítkovice sice jedou do Prahy s výhledem na ukončení série, nicméně legie pod vedením trenéra Pavla Bruse dobře ví, že je na druhou stranu teprve v polovině cesty. A všichni si jistě vzpomínáme na loňskou skvělou čtvrtfinálovou sérii mezi oběma soupeři.

3. zápas čtvrtfinále
Sobota 9. 3., 19.00, STODOLA Aréna Střešovice

4. zápas čtvrtfinále
Neděle, 10. 3., 18:00, STODOLA Aréna Střešovice

 
 

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.