ČTVRTFINÁLE č.5 v úterý na DUBINĚ!

11. března 2019, redakce

Muži mají nakročeno do semifinále! Chybí jim poslední krok, který mohou udělat před domácím publikem! STAV SÉRIE JE JIŽ 3:1!

Muži nastoupí ke svému pátému čtvrtfinále doma na Dubině a mohou udělat tečku za postupem do semifinále!
V úterý 12.3. od 18:00 to na Dubině vypukne! Nic víc není potřeba vědět, doražte si všichni pořádně zafandit...

Doporučujeme přijít včas a již tradičně v MODROBÍLÉM!!! Po tristních návštěvách v pražské Stodole si tato série zaslouží opět PLNÝ DŮM!

Opět vás čeká TEMPISH Tipovačka o speciální cenu! Originální dres Lukáše Hájka s vlastnoručním podpisem! Stačí si správně tipnout jméno střelce první branky Vítkovic během první třetiny! Nástup a přestávkový program doplní také naše nejmladší florbalistky!