JUNIOŘI: Víkend podle plánu, tuto sobotu přijde na řadu DERBY!

17. září 2019, redakce

Předkolo soutěže má za sebou první třetinu! Úvodní dva zápasy zvládli mladí rytíři skvěle, o víkendu přijde na řadu DERBY s FBC Ostrava.

V kvalifikační skupině moravského regionu poměrily Vítkovice v úvodních duelech síly s Olomoucí a brněnskými Gullivers. Z venkovních hřišť si mladíci přivezli plný počet bodů, velmi pozitivní skóre a dobrou náladu!

V sobotu šlo o kontrolované utkání s dobrou efektivitou v útoku. Menší nervozita z úvodu zápasu se rychle proměnila v touhu vyhrát co největším rozdílem.
Komentář trenéra Vítkovic Václava Gurkovského: "S předvedenou hrou i s výsledkem jsme spokojeni. Díky soupeři za férový zápas."

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:10

branky: 13. Rostislav Pavlíček, 49. Pavel Matějů - 2. Adam Palčinský, 9. Vojtěch Šimík, 18. Jakub Češek, 26. Vojtěch Šimík, 35. Martin Gattnar, 39. Adam Zubek, 48. Adam Zubek, 51. Adam Zubek, 57. Martin Gattnar, 58. Martin Gattnar; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Adam Derich 21 - Patrik Plevák 12; po třetinách: 1:3, 0:3, 1:4.

V neděli zajížděli junioři do Brna. Pravděpodobně v nejsilnější možné sestavě navyšovali skóre až na jednoznačných 10:0! Srpnový rychlokurz florbalu a nového systému přinesl své první ovoce!

Komentář trenéra Václava Gurkovského: "Soustředěný výkon po celý zápas. Jsme rádi za udrženou nulu a děkujeme soupeři za zápas."

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:10

branky: 2. Rostislav Gattnar, 3. Jan Vojáček, 10. Štěpán Kaleta, 21. Ondřej Sidunov, 31. Jan Vojáček, 36. Štěpán Kaleta, 38. Jan Vojáček, 44. Rostislav Gattnar, 52. Vojtěch Šimík, 57. Martin Gattnar; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: David Slavíček 31 - Petr Maláč 9; po třetinách: 0:3, 0:4, 0:3.

Zbývající utkání dvoukolové kvalifikace, ze které postoupí pouze první tým přímo do TOP12, se již odehrají v Ostravě!
Zveme všech fanoušky na domácí utkání na Dubině, florbalově omlazený kádr Vítkovic má divákům určitě co nabídnout!