Gattnar: Tahle výhra nás povzbudí

12. října 2019, VG

První opravdu těžký zápas s náročným konkurentem má za sebou Rostislav Gattnar. A střetnutí s Chodovem mu vyšlo báječně. Nejen že ho pochválil kouč Pavel Brus, ale byl to právě on, kdo při výhře 3:2 vstřelil vítěznou branku.

Rosťo, jak těžký byl zápas s Chodovem ?
Pro mě osobně byl zápas s Chodovem velmi těžký, protože se jednalo o můj první takhle náročný zápas proti týmu, jako je Chodov. V utkání nám ovšem hodně pomohli vynikající fanoušci.
Co rozhodlo o vaší výhře ?
O naší výhře rozhodly dvě přesilové hry, jedna ve druhé třetině a druhá na začátku třetí třetiny a také vynikající obrana.
Gólman Lukáš Souček v poslední minutě předvedl skvělý zákrok. Kolik chybělo, aby Chodov vyrovnal ?
Souča chytal celý zápas výborně a na konci zápasu nás podržel několika vynikajícími zákroky. Chodovu k vyrovnání chybělo vstřelit o gól víc.
Povzbudí vás výhra nad dosud neporaženým Chodovem do dalšího tréninku ?
Určitě povzbudí, takovou výhru jsme potřebovali a snad předvedeme při nejmenším alespoň stejný výkon proti Mladé Boleslavi.
Vítěznou branku jste dal po individuální akci. Věděl jste dopředu, co chcete udělat, nebo to vyplynulo ze hry ?
Určitě to vyplynulo ze hry. Soupeř špatně střídal, zůstal jsem sám za obranou a Broňa mě výborně našel