Tohle bylo poprvé zářil Hájek

10. ledna 2021, VG

​Parádní kousek se povedl Rytíři Lukáši Hájkovi. Při výhře Vítkovic 14:7 nad Pardubicemi v dohrávce 8. kola Superligy si připsal 8 kanadských bodů za čtyři góly a stejný počet brankových asistencí.

"Tohle se mi fakt ještě nikdy nepovedlo, bylo to poprvé," líčil Lukáš Hájek, který si hlad po gólech udržel ad začátku do konce utkání. Už v páté minutě přihrával ba branku Ondřeji Sidunovovi, v 57. minutě sám vstřelil třináctou branku Vítkovic a jedenáct sekund před koncem třetí třetiny ještě parádně vybídnul ke skórování Filipa Čonku-Skybu.
Na oslavy rekordního bodového zápisu však Lukáš Hájek čas neměl. Teď už se však se spoluhráči soustředí na pondělní televizní duel se Střešovicemi. "Do toho zápasu znovu půjdeme s tím, že chceme udržet první místo v tabulce a vyhrát. V Pardubicích to byl těžký zápas a my to musíme co nejdříve hodit za hlavu, ať do toho v pondělí jdeme od nuly a vyhrajeme," prohlásil Lukáš Hájek.