Hubálek si připsal hattrick

14. listopadu 2021, VG

Produktivní večer zažil v Pardubicích vítkovický obránce Jakub Hubálek. Na vítězství 8:1 se podílel třemi brankami a jednou asistencí.

Jakube, čím to, že se tak dlouho čekalo na gól ? První padl, v polovině zápasu, ostatní až ve třetí třetině.
Hrálo se na parketách, člověk potřebuje čas se s tím srovnat.
Hráli jste s posledním celkem superligové tabulky. Překvapil vás něčím ?
Pardubice dobře bránily, ze začátku měly i dobré brejky, prověřovaly nás. Pak jsme se s tím ale srovnali a už to šlapalo.
Byl zlomový první gól ?
Ono je to dost často, že tým, který vede, se dostane do pohody, ten druhý musí něco změnit, aby to dotáhl, pak to otevře.
Pardubice ale ještě chvíli vzdorovaly. Zlomili jste je až v posledních dvaceti minutách.
Ve třetí třetině, když jsme odskočili o dva, o tři góly, se už projevilo nejvíc, že jsme v pohodě, kdežto Pardubice se marně snažily něco vymyslet.