Brno tentokrát již bez šance

17. listopadu 2010, CD

Vítkovice sestřelily buldoky z Brna 9:3. Po nudné první třetině nastřílely Vítkovice ve druhé části šest branek za osm minut. V utkání využily tři ze čtyř přesilovek. Dvakrát se trefili Polášek, Jelínek a Kološ. aktualizováno.

První třetina utkání Vítkovic s Brnem prakticky nestojí za řeč. Florbal se hrál až od druhé třetiny. Ve 27.minutě po Tomašíkově přiťuknutí ze standartní situace propálil tahem zeď i brankáře Brna Radim Polášek. Za necelou minutu zvyšoval dalekonosnou ranou Jan Jelínek. A za půlminutu našel krásnou kžížnou přihrávkou Tomašík Petra Kološe, který se prosadil ranou prakticky do prázdné branky. Ve 30.minutě putoval na trestnou lavici hostující Koutný a po chvilce za zbytečné oplácení v přerušené hře i kapitán Kotlas. Přesilovku 5 na 3 Vítkovice využily. Milan Tomašík našel přesnou přihrávkou Radima Poláška, který už veděl, co s míčkem. Za stavu 4:0 se probralo i Brno. Kotlasovu střelu dorazil za Ciompu Ondráček. Ještě ve stejné minutě ten samý hráč nabídl gól Fabiánovi a Brno bylo zpátky ve hře. Brankové hody druhé třetiny ale pokračovaly. Martin Tokoš se štěstím překonal brankáře Bábíčka, který po páté brance v rozmezí necelých šesti minut přepustil své místo Chrástovi. Ten udržel čisté konto přesně jednu minutu a dvaatřicet vteřin. Pohotovou střelou ho "přivítal" na hřišti Vít Hrubý. Osm branek padlo za osm minut a dvacet vteřin. Po bezgólové úvodní části rozhodně florbalovější podívaná.

Na začátku třetí části převzal od Jelínka v hloubi obranného pásma míček Filip Heczko a po sprintu po mantinelu chytrou ranou k tyči překonal brněnského Chrásta. Ondráček, nejlepší hráč hostů, korigoval na 7:3 a spálil pár dalších šancí, pak ale pro zranění ruky bojiště opustil. Vítkovice pak ještě potrestaly dvě vyloučení Brna. Koutný viděl z trestné lavice pěknou přesilovkovou kombinaci, na jejímž konci byl Jan Jelínek. Pak právě Jelínka srazil loktem Kotlas a po několika vteřinách ho pustil zpátky na střídačku Petr Kološ. Jelínek musel být s krvavým šrámem na obočí ošetřen. Krev tekla i při zranění Tokoše či Ciompy v průbehu utkání. Vše ale zřejmě zůstane bez následků.

Vítkovice - Brno  9:3 (0:0, 6:2, 3:1)
Branky (asistence): 26:29 Radim Polášek (Milan Tomašík), 27:23 Jan Jelínek (Filip Heczko), 27:55 Petr Kološ (Milan Tomašík), 31:01 Radim Polášek (Milan Tomašík), 33:17 Martin Tokoš (Radim Polášek), 34:49 Vít Hrubý (Jan Jelínek), 42:42 Filip Heczko (Jan Jelínek), 53:57 Jan Jelínek (Patrik Suchánek), 57:24 Petr Kološ (Jiří Juhaňák) - 32:17 Luděk Ondráček (Michal Kotlas), 32:52 Ondřej Fabián (Luděk Ondráček), 44:19 Luděk Ondráček (Petr Kadlec).

Zrušené tréninky 19.11.

POZOR V pátek 19.11.2021 jsou zrušené všechny tréninky na SC Dubina. Důvodem je víkendová akce na hale (pátek až neděle)
So 13.11.

Mini přípravka 17.11.21

POZOR Mini přípravka ve středu 17.11.2021 je zrušena. Důvodem změny jsou zápasy mužů a žen
Čt 11.11.

Mini přípravka 10.11.21

POZOR Mini přípravka ve středu 10.11.2021 výjimečně od 16:00 do 17:00. Důvodem změny je pohárový zápas mužů