Cenná výhra ve Stodole. Rytířky otočily zápas s Tatranem a porazily jej 11:4

5. října, Michal Dannhofer

Jsou zápasy, ve kterých třeba vše nejde podle plánu, přesto se nakonec favoritovi zápasu podaří zvítězit. Přesně takový zápas odehrály v rámci 5. kola Rytířky, které na půdě Tatranu rychle prohrávaly 1:3, nakonec se ale dokázaly zkoncentrovat a dovést zápas k vítěznému konci poměrem 11:4.

Začátek se Rytířkám vůbec nepovedl. Po vzoru minulých zápasů sice šly již v první minutě do vedení, jenže následovala série tří branek Tatranu a po zásazích Seemannové, Prontekerové a Válkové do rázem bylo 3:1 pro domácí.

Vítkovice se ale nevzdaly a ukázaly sílu jakou disponují. Ještě v první části dokázala snížit Buczek, v polovině zápasu vyrovnala Buczek a ve 34. minutě šly do vedení zásluhou aktivně hrající Zuzanny Krzywak. Tatranu patří kredit za to, že ani poté, co v utkání ztratil vedení, nepřestal být aktivní a několikrát zle zatopil před Nikolou Příleskou.

Ta ale od desáté minuty nedostala branku a postupně tak mohla sledovat, jak vedení Vítkovic narůstá na 10:3. Poté sice dokázala korigovat Býčková, ale poslední slovo měla svou čtvrtou brankou Barbora Husková.

Vítkovice tak zakončily třízapasovou venkovní sérii se ziskem devíti bodů a příští víkend se vrátí na domácí palubovku, když přivítají Jičín.

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:11
branky: 2. Kateřina Seemannová, 5. Markéta Prontekerová, 9. Anna Válková, 51. Mariana Býčková - 1. Barbora Husková, 11. Barbora Husková, 30. Dominika Buczek, 34. Zuzanna Krzywak, 38. Veronika Enenkelová, 39. Vlaďka Maděrová, 41. Zuzanna Krzywak, 43. Denisa Ferenčíková, 46. Barbora Husková, 47. Lucie Cholinská, 57. Barbora Husková; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Markéta Antalová 23 - Nikola Příleská 13; po třetinách: 3:2, 0:4, 1:5;

Zápasy

Pondělí 21.10.2019

So 26.10.Otrokovice - Vítkovice 18:00
Po 28.10.Sparta - Vítkovice 18:00

Bleskovky

Zrušené tréninky 28.10

V pondělí 28.10.2019 jsou zrušené všechny tréninky jak na SC Dubině (důvodem je zápas žen) tak i na SH SOŠ Dopravní (důvodem je statní svátek).