JUNIOŘI: Další dvě výhry v předkole KB-ligy!

25. září 2018, Tomáš Sladký

Nejdříve v Otrokovicích, o den později poprvé doma vybojovali junioři důležité body do rozřazovací tabulky! Nyní přijde DERBY-série!

V předkole - boji o TOP-12 - se odehrály další dvě kola:

V sobotu zajížděli junioři do Otrokovic. V jejich specifické nové hale se odehrál těžký zápas plný dobývání urputné obrany Pantherů v čele s vynikajícím brankářem.
Tempo zápasu tak nedosáhlo požadované úrovně a o vítězech rozhodlo až razítko Matouše Zity v koncovce zápasu.

Komentář trenéra hostů, pana Václava Gurkovského: "Dneska ubojované vítězství, domácí držel gólman a děkujeme soupeři za zápas."

PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5

branky: 5. Michael Kořének, 6. Michal Kundrata, 29. Petr Pšenčík - 7. Lukáš Herblich, 12. Daniel Sekula, 12. Tomáš Hanzlík, 22. Lukáš Herblich, 53. Matouš Zita; rozhodčí:Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů:Martin Vičánek 29 - Štěpán Zerzoň 16; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:1.

V neděli se mladíci představili letos poprvé doma, na Dubině. Soupeřem byl ambiciózní Hattrick Brno. Další ze seriálu vyrovnaných utkání, které se neslo v duchu velkého boje o každý míček a také v dobrých výkonech obou brankářů. Ten vítkovický, Patrik Plevák přidal pár exkluzivních zákroků a pomohl tak udržet vyrovnaný stav až do samého závěru. V něm rozhodli oba legionáři z mužského A-týmu, Gattnar s Malinou.
Komentář asistenta trenéra domácích, pana Václava Gurkovského: Vyrovnaný zápas, rozhodlo posledních 5 minut. Děkujeme soupeři za zápas a pohodovou cestu domů.
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:4

branky: 14. Rostislav Gattnar, 39. Kryštof Malina, 50. Jakub Koch, 54. Ondřej Sidunov, 59. Rostislav Gattnar, 60. Kryštof Malina - 9. Adam Hudeček, 30. Šimon Hronek, 50. Adam Hemerka, 56. Adam Hemerka; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Patrik Plevák 14 - Michal Kráčmar 27; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:2.

Nyní čeká juniory opravdu atraktivní DERBY-série!

STŘEDA 26.9., 18:00, vs. FBC OSTRAVA (ČPP aréna)
SOBOTA 29.9., 15:00, vs. TORPÉDO HAVÍŘOV (Dubina)
STŘEDA, 3.10., 19:00, vs. FBC OSTRAVA (Dubina)