Junioři na úvod zdolaly Bohemians

18. září 2006, Michal Deus

Vítkovičtí mladíci začali sezonu vítězně. Zdolaly urputné FbŠ Bohemians 5:2.

Obhájce mistrovského titulu, domácí Vítkovice, vstoupily do nového ročníku vítězstvím nad pražskou Bohemkou.

První třetina byla z obou stran velmi opatrná. Střely z dálky a zajištěné obrany jasně ukázaly, že se jedná o první kolo a o první body. V závěru třetiny se však prosadali hosté a do kabin šli za jednobrankového vedení.

Ve druhé části převzaly iniciativu domácí. Dostávali se do rychlých přečíslení. Ve finální fázi však scházel klid na hokejkách Vítkovic. Obě mužstva přidala po jedné brance. Domácí tak po dvou třetinách stále prohrávali.

Třetí dějství přineslo obrovský tlak Vítkovic a zasloužený obrat, o který se velkou měrou zasloužil třígolový střelec večera Dohnal. Tečkou za utkáním a poděkováním dívákům se stala pohledná kombinační akce po ose Komínek - Deus a zakončující Smetana. Vítkovice - Bohemians 5:2.