KB-liga juniorů: Čeká nás rozhodující víkend předkola!

08. října 2018, Tomáš Sladký

Další dva zápasy přinesly dva velmi odlišné scénáře. Domácí odveta s FBC se nepovedla, s Brnem šlo pak o jasnou záležitost.

Ve středu 3.10. se na Dubině před velmi početnou návštěvou odehrálo další derby. Tentokrát s FBC Ostrava.
Celý zápas bohužel domácí dotahovali ztrátu. Dostali tvrdou lekci z efektivity a produktivity v zakončení. Závěrečný tlak přinesl tři branky v poslední minutě, na vyrovnání pak již nezbyl čas.

Komentář trenéra domácích, Tomáše Sladkého: Náročné utkání, hodně diváků. Dneska se nám to nepovedlo, příště budeme lepší, děkujeme soupeři za utkání

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:9

branky: 6. Ondřej Sidunov, 27. Jan Vojáček, 33. Rostislav Gattnar, 47. Jakub Koch, 49. Rostislav Gattnar, 60. Lukáš Herblich, 60. Jan Vojáček, 60. Jan Vojáček - 4. Matyáš Šindler, 11. Matěj Matoška, 15. Dominik Kaloč, 16. Matyáš Šindler, 22. Matěj Matoška, 32. Jakub Mikulok, 36. Matyáš Šindler, 42. Jakub Mikulok, 58. Jakub Mikulok; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:3 + Matyáš Šindler 5; využití: 4:2; diváků: 110; zásahy brankářů: Štěpán Zerzoň 25 - Ondřej Kolajta 26;
po třetinách:1:4, 2:3, 5:2.

V sobotu večer dorazilo na Dubinu Bulldogs Brno. S velkou podporou fanoušků se podařilo rychle otočit malé zaváhání z úvodu utkání a junioři si mohli proti neškodným hráčům Brna konečně zakombinovat.

Komentář trenéra domácích, Tomáše Sladkého: Zlepšený výkon po náročné derby sérii. Poctivě se připravíme na závěrečný víkend předkola.

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 9:4
16. Rostislav Gattnar, 19. Ondřej Sidunov, 22. Matouš Zita, 23. Rostislav Gattnar, 28. Rostislav Gattnar, 30. Jakub Koch, 35. Tomáš Hanzlík, 51. Tomáš Hanzlík, 56. Adam Choma - 7. Miroslav Cvek, 29. Oliver Gold, 33. Jan Černovický, 58. Oliver Gold; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků:73; zásahy brankářů: Patrik Plevák 16 - Jakub Flek 32; po třetinách: 2:1, 5:2, 2:1.

Komentář trenéra domácích pana Slaského Zlepšený výkon po náročné derby sérii. Poctivě se připravíme na závěrečný víkend předkola.