KB-liga juniorů: Po prvním dvoukole s bilancí 1:1!

17. září 2018, redakce

V nově vytvořeném dvoukolovém předkole soutěže, po kterém dojde k rozdělení do dvou dvanáctičlenných skupiny, se odehrály první dva zápasy.

Junioři začali soutěž dvěma zápasy na půdě soupeřů!

V pátek si premiéru v nové sezóně odkroutili v Havířově a prožili nepovedenou první třetinu! Tu prohráli 2:7, což rozhodlo o celém rázu utkání. Stíhací jízdu zastavila siréna a Havířov se tak mohl radovat z výhry 10:7!

Komentář trenéra hostů Václava Gurkovského: Dnes se nám to nepovedlo. Děkujeme soupeři za hru.

Florbal Exelsior Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 10:7
2. Radim Pecháček, 5. Daniel Matloch, 7. Adam Feber, 7. Tomáš Habrnál, 13. Dominik Křístek, 16. Dominik Křístek, 17. Lukáš Šurik, 31. Lukáš Šurik, 37. Ondřej Drong, 60. Adam Feber - 20. Matouš Zita, 20. Ondřej Čech, 28. Matouš Zita, 34. Ondřej Sidunov, 36. Lukáš Herblich, 54. Lukáš Herblich, 58. Lukáš Herblich; rozhodčí: Michal Prouza - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:4; využití: 2:3; diváků: 107; zásahy brankářů:Vilém Zámečník 25 - Štěpán Zerzoň 12, Patrik Plevák 13; po třetinách: 7:2, 2:3, 1:2.

V neděli si mladíci zlepšili náladu v Brně, kde se utkali s tamními Bulldogs. Po soustředěném výkonu a především povedené úvodní části a vysoké produktivitě si odvezli první tři body do šestičlenné tabulky za vysokou výhru 11:4!

Vyjádření trenéra hostí Václava Gurkovského: Dnes o 100% lepší výkon než v pátek. Spousta povedených akcí směrem dopředu. Děkujeme soupeři za zápas.

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:11
23. Jakub Skalník, 29. Zdeněk Bajnar, 44. Matyáš Němec, 50. Matyáš Němec - 4. Ondřej Čech, 6. Jakub Koch, 7. Lukáš Herblich, 14. Jakub Koch, 26. Matouš Zita, 31. Daniel Sekula, 32. Štěpán Kaleta, 51. Matouš Zita, 53. Kryštof Malina, 54. Ondřej Čech, 58. Lukáš Herblich; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:3; využití:0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jakub Flek 16, Jaroslav Šlagor ? - Štěpán Zerzoň ?; po třetinách: 0:4, 2:3, 2:4.