MLÁDEŽ - 14/2022: Derby dorostenců a juniorek

3. prosince 2022, Michal Dannhofer

Víkendovému programu vévodí derby dorostenců a juniorek

1. liga juniorek
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota, 18:30, SC Dubian Ostrava

1. liga dorostenců - Sobota - ČPP Aréna
10:00 - vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
13:00 - vs. Torpedo Havířov

Liga starších žákyň - Neděle - SH STARS Třinec
10:10 - vs. Asper Šumperk
13:40 - vs. FBC Hranice

2. liga dorostenců - Sobota - SH ZŠ Bolatice
9:00 - vs. FBC Letka Toman Finance Group
11:20 - vs. TJ Slovan Havířov

Mladší žáci - Tornádo - Sobota - SH Stonava
10:10 - vs. PASKOV SAURIANS
11:20 - vs. SK Domaslavice
12:30 - vs. 1. FK Ostrava JIH
13:40 - vs. FBC Letka Toman Finance Group

Mladší žáci - Hurikán - Sobota - SH ZŠ Krnov
9:00 - vs. FBC ORCA KRNOV zelení
10:20 - vs. FBC Vikings Kopřivnice
12:20 - vs. FbK Horní Suchá zelení
13:40 - vs. FbC KOVO KM Frýdek-Místek Rysové

Přípravka - Tygříci - Neděle - SC Dubina Ostrava
8:30 - vs. Z.F.K. Petrovice
9:30 - vs. Vítkovice - Lvíčata
10:30 - vs. 1. SC Bohumín 98
12:00 - vs. 1. FBK Sršni Rožnov pR

Přípravka - Lvíčata - Neděle - SC Dubina Ostrava
8:00 - vs. 1. SC BOHUMÍN 98
9:30 - vs. Vítkovice - Tygříci
11:00 - vs. 1. FBK Sršni Rožnov pR
12:30 - vs. Z.F.K. Petrovice

 
 

Zápasy

Čtvrtek 26.1.2023
 
Čt 9.2.Ostrava - Vítkovice 18:00
Ne 12.2.Vítkovice - TJ SKV 18:00

Bleskovky

Mini přípravka 21.12.22

POZOR Mini přípravka ve středu 21.12.2022 je zrušena. Děkujeme za pochopení
Pá 16.12.2022

Mini přípravka 14.12.22

POZOR Mini přípravka ve středu 14.12.2022 je posunuta od 16:15 do 17:15. Děkujeme za pochopení
Čt 8.12.2022

7. 12. bez tréninků

Ve středu 7. 12. se nebude konat brankářský trénink od 17:30 - 18:30 z důvodu pohárových zápasů mužů a žen
Pá 2.12.2022

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 22 196:67 66
2. Vítkovice 22 192:91 51
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 21 156:85 49
4. Sparta 23 127:103 45
5. Bohemians 22 192:155 43
6. Chodov 22 157:105 42
7. Black Angels 22 142:151 33
8. Ostrava 22 120:128 31
9. Liberec 22 120:168 23
10. Vinohrady 22 111:140 22
11. Česká Lípa 22 132:167 22
12. PSG Panthers Otrokovice 22 96:168 15
13. Sokoli Pardubice 22 92:174 15
14. FB Hurrican Karlovy Vary 22 86:217 5

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2023 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies