MLÁDEŽ 12-2023: Venkovní víkend mládeže

18. listopadu, Michal Dannhofer

Do akce jde 9 týmů, všechny ale hrají na hřištích soupeřů


CE soutěž juniorů
ACEMA Sparta Praha UNYP – 1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota, 19:45, Arena Barrandov
ONLINE

PSN Tatran Střešovice – 1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle, 15:00, Sportovní centrum Řepy
ONLINE


1.liga juniorek
K1 Florbal Židenice – 1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota, 18:30, VUT CESA Brno I.
ONLINE

GC System Bulldogs Brno – 1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle, 13:00, SH SportPoint Brno
ONLINE


1.liga dorostenců – Sobota – SH Gymnázium Šumperk
10:00 vs. Asper Šumperk - ONLINE
13:00 vs. Florbal Vsetín – ONLINE


Liga starších žákyň – Neděle – SH Gymnázium Šumperk
11:30 vs. FBC Intevo Třinec
13:50 vs. FBS Olomouc


Mladší žácí – Tornádo – Sobota - SH SOŠ Dopravní Ostrava
8:00 vs. Toro Salibandy Ostrava
9:10 vs. KTG Bruises Opava – FK Radvanice
10:55 vs. Z. F. K. Petrovice
12:05 vs. FBC Letka Toman Finance Group


Mladší žáci – Hurikán – Sobota – SH ZŠ Mařadkova Opava
11:00 vs. S. K. P. E. M. A. Opava ŽLUTÍ
12:10 vs. Torpedo havířov
13:55 vs. FbK Horní Suchá zelení
15:05 vs. FBC Spartak Bílovec


Liga elévek – Sobota – SH ZŠ Krnov
9:30 vs. Torpedo Havířov
11:00 vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
12:30 vs. FBS Olomouc
13:30 vs. FBC ORCA KRNOV


Přípravka – Lvíčata – Sobota – SH Horní Suchá
9:00 vs. TJ Slovan Havířov – Bílí
10:00 vs. 1. SC Bohumín 98
11:00 vs. FbK Horní Suchá
12:00 vs. Torpedo Havířov U9


Přípravka – Tygříci – Neděle – SH SOŠ Dopravní Ostrava
8:00 vs. FBC TIGERS Poruba
10:00 vs. 1. FBK Sršni Rožnov pR.
11:30 vs. Torpedo Havířov U8
12:30 vs. FBC Letka Toman Finance Group

 
 

Zápasy

Neděle 4.12.2022
 
St 7.12.Aligators Šitbořice - Vítkovice 20:00
Ne 11.12.Karlovy Vary - Vítkovice 18:00

Bleskovky

7. 12. bez tréninků

Ve středu 7. 12. se nebude konat brankářský trénink od 17:30 - 18:30 z důvodu pohárových zápasů mužů a žen
Pá 2.12.

Brankáři bez tréninků

V následujících dvou týdnech, tedy 16. a 23. listopadu se brankářské tréninky neuskuteční z důvodu zápasů a tréninků elitních týmů
Čt 10.11.

Minipřipravka

Ve středu 26.10.2022 je zrušen trénink minipřípravky
Čt 20.10.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 13 115:37 39
2. Předvýběr.CZ Florbal MB 13 93:50 32
3. Vítkovice 13 117:56 30
4. Bohemians 13 119:97 27
5. Sparta 14 78:69 27
6. Chodov 13 91:59 24
7. Black Angels 13 75:88 17
8. Liberec 12 67:92 17
9. Česká Lípa 13 87:97 13
10. Vinohrady 13 72:92 12
11. Ostrava 13 67:87 12
12. Sokoli Pardubice 13 63:97 10
13. PSG PANTHERS OTROKOVICE 13 60:98 8
14. FB Hurrican Karlovy Vary 13 49:134 5

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2022 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies