Mladší žáci A: hodnocení sezony

18. května 2010, Otto

Trenér Otto Sklenovský měl i po sezoně povinnosti. Společně s Patrikem Janečkou dovedl regionální výběr k celkovému vítězství v regionálním měření sil mladsích žáků. Nyní hodnotí sezonu svých svěřenců, Vítkovic.

      Zdravím všechny vítkovické osobnosti a hráče! Budu hodnotit uplynulou sezónu mladších žáků A.

 

      Sezónu hodnotím jako úspěšnou. Povedlo se nám udržet standartní výkony z minulého roku a přidat k nim některé dovednosti, které jsme trénovali po celou sezónu. Výkony všech hráčů, kteří se na výsledku podíleli hodnotím jako stabilní a jsem s nimi spokojen. Malým mráčkem na našich výkonech byly zdravotní problémy naší brankářské jedničky Marka Oznera.

Chtěl bych vyzvednout hlavně naši první a druhou pětku, která na sobě hodně pracovala a proměnila zkušenosti, které získala dlouhodobou společnou hrou již z minulého roku.

Třetí pětka, která byla většinu zápasů složená z posil z kategorie elevů (Lukáč Jakub, Adámek Tomáš a jeden z velkých talentů florbalu Honza Hranický) se rovněž velkou měrou podílela na našich dobrých výsledcích.

 

      Ocenění naší snahy je i to, že se celá vítkovická pětka (Filip Sklenovský, Marcel Jakubec, Richard Foltýnek, Lukáš Kasinec a Štěpán Kostolány) dostala do regionálních výběrů Moravskoslezského kraje, kde po boku ostatních hráčů z jiných týmů získala zlatou medaili. Patří jim za to velká pochvala.

 

      Celá sezóna byla pro mě kvalitní. Loučím se s kategorií mladších žáků, přeji novému trenérovi Šímovi, který nastupuje na mé místo, vše nejlepší do nové sezóny.

 

Trenér Otto Sklenovský

 
 

Zápasy

Sobota 12.6.2021
 
Ne 12.9.Vítkovice - Pardubice 18:00
Pá 17.9.Bohemians - Vítkovice  

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.