Mladší žáci mistry severomoravské ligy mladších žáků divize II.

06. března 2007, Řeha

Mladší žáci A se v neděli 4.3.2007 stali mistry severomoravské ligy mladších žáků divize II. Rozhodlo o tom jejich vítězství nad čtvrtým celkem aktuální tabulky Zábřehem a kontumační výsledek proti družstvu Frýdku-Místku, které se nedostavilo k utkání.

Vzhledem k tomu, že předpokládaný druhý v celkovém pořadí celek Torpéda Havířov má na svém kontě  již 3 prohry, bylo prakticky o titulu rozhodnuto již po výhře nad Zábřehem. V posledním dvojutkání konaném po dlouhé přestávce dne 28.4.2007 nám tak půjde o skóre, zachování čistého konta a stoprocentní úspěšnost v lize.

Zápas se Zábřehem měl zajímavý průběh. První třetina byla vyrovnaná bez vyložených šancí. V druhé a třetí třetině však naši borci soupeře jasně přehráli. Skóre otevřel v čase 11:36 kapitán Petr Jankulár. Pak postupně skórovali Tomáš Kasinec ( 14:50 ), Jarda Janíček ( 17:43 ), Ondra Ohanka ( 18:32 ), Matěj Graca ( 23:02 ) a účet za vítkovickou stranu uzavřel znovu Petr Jankulár v čase 28:24. Škoda jen, že jsme neudrželi čisté konto a inkasovali gól při vyloučení Davida Záhořanského  v čase 29:55. Zápas tak skončil 6:1 pro vítkovické naděje.

O titulu je tedy rozhodnuto a tak zbývá už jen pořádně jej oslavit hojnou účastí příznivců v posledním dvojutkání, které sehrajeme na půdě našeho rivala ( Pepina ) v přívozské Sareze a kde „nám“ bude předán pohár pro vítěze ligy. Takže přijďme všichni, kdo můžeme a chceme. Možná, že se pak objeví i někdo z bossů vítkovického florbalu.