Oznámení o konání Valné hromady spolku 1. SC Vítkovice, z.s.

23. dubna, Pavel Palata

16. května 2019 se bude konat valná hromada...

POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU SPOLKU

1. SC Vítkovice, z.s.

Vážení členové spolku,

dovolte nám oznámit konání valné hromady našeho spolku 1. SC Vítkovice, z.s. a zároveň Vás na ni pozvat.

Dne: 16. května 2019

Čas: 17:00 hodin

Místo: Kozlovna U Ježka (salónek), Klegova 771/19, Ostrava-Hrabůvka

V souladu se stanovami upozorňujeme, že pokud chtějí hráči A-týmů (muži A, ženy A) a trenéři smluvně vázáni s klubem na valné hromadě hlasovat, mají možnost do čtvrtka 25. dubna 2019 (24:00) podat žádost o přijetí za člena s právem účasti na valné hormadě k rukám sekretáře spolku (pavel.palata@florbalvitkovice.cz). Ostatní členové spolku starší 18 let mají možnost o přijetí za privilegovaného člena (s právem hlasovat na valné hromadě dle stanov) požádat nejpozději ke dni valné hromady, tak aby na příští valné hromadě již byli jejími členy.

Program:

    1. Zahájení valné hromady

    2. Volba předsednictva valné hromady (předseda, zapisovatel, ověřovatel zápisu)

    3. Zpráva o činnosti spolku

    4. Zpráva o činnosti kontrolní komise

    5. Diskuse

    6. Volba členů správní rady, kontrolní komise a revizního arbitra

    7. Schválení výroční zprávy za rok 2018

    8. Ukončení valné hromady

V Ostravě dne 23. dubna 2019

Mgr. Tomáš Krásný, prezident

 
 

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00
Ne 29.9.Česká Lípa - Vítkovice 17:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 3 17:8 12
2. Tatran Teka Střešovice 4 22:14 12
3. Vítkovice 2 35:12 9
4. Chodov 3 35:13 9
5. Sparta 3 12:6 9
6. Bohemians 3 24:13 6
7. HU-FA Panthers Otrokovice 4 16:16 6
8. Liberec 3 14:15 6
9. Sokoli Pardubice 4 28:36 6
10. Black Angels 4 11:14 0
11. FBC ČPP Ostrava 3 10:14 0
12. Česká Lípa 3 18:32 0
13. Vinohrady 4 14:32 0
14. FBŠ Hummel Hattrick Brno 2 12:30 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.