Pod novým trenérem získaly Vítkovice plný počet bodů

29. října 2013, CD

Start trenéra Deuse se vydařil. Doma Vítkovice porazily dle papírových předpokladů Liberec 7:3, tři body pak v pondělí vyválčily také na horké půdě Brna.

V sobotním utkání s Libercem si Vítkovice vypracovaly dvoubrankové vedení v první třetině. Skóre pak dále navyšovaly. Pomohl jim k tomu i zkrat obránce Liberce Böhma, který si za seknutí Šebesty odseděl pětiminutový trest. Ve třetí třetině tempo utkání polevilo a Liberec dokázal výsledek ještě zkorigovat.

1. SC WOOW Vítkovice - FBC Liberec 7:3
branky:
5. Lukáš Hrubý, 14. Jan Šebesta, 29. Petr Jankulár, 32. Lukáš Hájek, 33. Zdeněk Žák, 34. Pavel Brus, 51. Zdeněk Žák - 30. Tomáš Marek, 47. Prokop Ferdan, 59. Radek Valeš; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:0 + David Böhm 5; využití: 2:1; diváků: 207; zásahy brankářů: Roman Ciompa 8 - Jan Prokeš 28; po třetinách: 2:0, 4:1, 1:2;

Na státní svátek 28.10. bylo naplánováno kompletní deváté kolo Autocont extraligy a Vítkovice v něm zavítaly do Brna. Utkání bylo dlouho vyrovnané, oba celky se tahaly o těsné vedení. Zlom přišel až v 55.minutě. Brno hrálo za nerozhodného stavu 3:3 třetí přesilovku v zápase. Dvě předchozí předtím využilo a větřilo úspěch. Stal se ale pravý opak. Jakůbkovo váhání a chybnou rozehrávku vystihl Žydel, manévrem na středu se zbavil prakticky všech hráčů a bleskovým zrychlením se dostal až před brankáře Kejíka, kterého překonal. Minutu před koncem pak zbytečně kolenem fauloval Koutný Bruse a vyfasoval pětiminutový trest. Hru vabank Brno nezvládlo. Po pěkné kombinaci se trefil Žák a do prázdné branky pečetil výhru Hájek.

itelligence Bulldogs Brno - 1. SC WOOW Vítkovice 3:6
branky:
13. Peter Grich, 22. Jiří Juhaňák, 42. Aleš Jakůbek - 18. Jakub Hubálek, 27. Zdeněk Žák, 38. Lukáš Hájek, 55. Robin Žydel, 60. Zdeněk Žák, 60. Lukáš Hájek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1 + Jiří Koutný 5:3; využití: 2:3; diváků: 547; zásahy brankářů: Filip Kejík 14 - Roman Ciompa 17; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3;

Zápasy

Čtvrtek 23.9.2021

Ne 26.9.Vítkovice - Hattrick Brno 18:00
Út 28.9.Otrokovice - Vítkovice 18:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE