Pražský víkend: Rytířky jedou na Chodov, následně se doma postaví Ivanti Tigers

25. října 2019, Michal Dannhofer

Extraliga žen se vrací po reprezentační pauze. A to hned s dvojnásobnou porcí zápasů. Pro vítkovické Rytířky to znamená, že se nejprve v sobotu postaví ve šlágru Chodovu a v pondělí pak na Dubině přivítají Ivanti Tigers.

Zajímavý prodloužený víkend čeká na vítkovické florbalistky. Nejprve se vydají do Prahy, kde se v sobotu střetnou s Chodovem, jediným týmem, který je v dosavadním průběhu extraligy žen společně s Rytířkami stoprocentní.

V létě prošel výraznými změnami. Nadále již jej netrénuje Michaela Marešová, která zamířila do Tatranu, ale pouze Lukáš Procházka. V hráčském kádru pak zaznamenal dvě výrazné posily v podobě Anet Jarolímové a Gabriely Žůrkové. V kolonce odchodů pak najdeme jméno brankářky Kristýny Provázkové nebo univerzálky Nikol Pekárkové. Do řad Chodova se rovněž vrátila vítkovickým fanouškům dobře známá Hana Ranochová.

Ivanti Tigers, to je fenomén a hegemon let minulých, který naopak prochází určitou generační obměnou. Na druhou stranu, je to poslední šampion mimo Vítkovice, které vyhrály extraligu v minulých dvou ročnících.

A navíc má zaděláno na světlé zítřky: mezi jeho opory se pomalu zařazují například Eliška Trojánková, Kateřina Kovaříková nebo Eliška Chudé, které všechny vede v juniorské reprezentaci hlavní trenér Vítkovic Tomáš Martiník.

Jedno je jisté, jak již ukázala semifinálová série v minulém roce, Ivanti Tigers není radno podcenit.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV – 1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota, 19.00, SH Jižní Město

1.SC TEMPISH Vítkovice – Ivanti Tigers Jižní Město
Pondělí, 16.00, SC Dubina Ostrava

 
 

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 
Čt 6.8.Vítkovice - Otrokovice 14:00
Pá 7.8.Střešovice - Vítkovice 14:00

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.