Snad to bude příště klidnější, doufá Hájek

20. února 2021, VG

​Snad to bude příště klidnější, doufá Hájek Další superligový hattrick zapsal vítkovický kanonýr Lukáš Hájek. Třemi góly přispěl k vítězství 8:6 nad pražským Chodovem.

"Byl to těžký zápas, strašně těžký zápas, ale myslím, že jsme to celkem zvládli," hodnotil střetnutí Lukáš Hájek.
Čekali jste, že vám dá Chodov tak zabrat ?
Věděli jsme, že přijede Chodov, věděli jsme, co nás čeká, že to nebude žádný slabší soupeř, že budeme muset podat stoprocentní výkon.
A povedlo se ?
Když nepočítám druhou třetinu, kdy jsme tam vlastně ani nepřišli, vlastně do stavu 2:5, tak to celkem šlo.
Ve třetí třetině jste ukázali sílu.
Je to fajn, že jsme si před play off zkusili otáčet těžký zápas. Povedlo se to, i na konci jsme ubránili hru v pěti proti šesti, takže asi spokojenost.
Minulý víkend proti Spartě jste utkání taky otáčeli ve třetí třetině. To teď bude pokaždé ?
Doufám, že ne. Ale nevím, čím to je. Hrajeme to tak, jako bychom si mysleli, že to půjde samo, jenže pak to nejde. Ty týmy jsou kvalitní a my musíme otáčet. Dvakrát se nám to povedlo a já doufám, že zítra (v Praze proti SKV Vinohrady - pozn. aut.) to bude trošku klidnější.