Vítkovice vyhrály v úvodním zápase nad Havířovem

25. února 2005, ČFbU

Torpedo Haviřov 3.61 kB1. SC SSK Vítkovice 2.3 kBDiváci ve Vítkovicích viděli v úvodu nečekanou přestřelku. Ve 4. minutě byl stav 2-2. Ve 14. minutě 3-3. Havířov táhla pětka Kožušník, Michalík, Gajdoš, Roman Kantor a Hošek, bohužel ostatní hráči se nedokázali přidat. Navíc měli domácí výraznou výhodu na postu brankáře.

1. SC SSK Vítkovice 2.3 kBDiváci ve Vítkovicích viděli v úvodu nečekanou přestřelku. Ve 4. minutě byl stav 2-2. Ve 14. minutě 3-3. Havířov táhla pětka Kožušník, Michalík, Gajdoš, Roman Kantor a Hošek, bohužel ostatní hráči se nedokázali přidat. Navíc měli domácí výraznou výhodu na postu brankáře. Grečmal jako již mnohokrát svůj tým v rozhodujících momentech podržel. Další rychlé branky v polovině utkání znamenaly stav 4-4. Pak se projevila výhoda domácích. Michálík postupoval sám na Grečmala, nedal a z protiútoku se sice překvapivou, ale ne příliš razantní střelou, která prošla pod tělěm brankáře, prosadil Tomašík. Také další dvě branky domácích padli po střelách z dálky. Na tu první ještě zareagoval snížením Roman Kantor, ale na tu druhou tečovanou před brankářem Tomášem Sladkým už hosté neodpověděli. Naopak v power play hostí se znovu prosadil Tomáš Sladký a definitivně rozhodl. Havířov sice předváděl líbivější hru a pohledné kombinace, ale hraje se na branky. A v tomto ohledu se jasně projevil Grečmal v brance Vítkovic.

1.SC SSK Vítkovice - Torpedo Pegres Havířov   8:5   (3:3,2:1,3:1)
Branky a nahrávky:
3.Rohel, 4.Vavrečka (T.Sladký), 14.Hrubý (Vavrečka), 29.Hrubý, 37.Tomašík (Hrubý), 47.Brus (Vladař), 54. T.Sladký: (Vladař), 59.T.Sladký. - 2.Kožušník (Gajdoš), 4.Gajdoš (Michalík), 14.Gajdoš (Michalík), 30.R.Kantor, 47.R.Kantor. (Gajdoš). Rozhodčí: Vašíček, Nováček. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 199.
Sestavy
1.SC SSK Vítkovice:
Grečmal - Vladař, Brus - Rohel, Re.Švancer - Vavrečka, (30.Tomašík), T.Sladký, Hrubý - Ro.Švancer, Mimra, Vaněk
Torpedo Pegres Havířov: Marek, (47.Dveský) - Koziorek, Jurčík, R.Kantor, Lukeš, Foltýn, Gajdoš, T.Kantor., Jochman, Hošek, Michalík, Till, Kožušník, Kajpuš, Zicha, Galajda