Výkon nebyl úplně dobrý, hodnotil Šindler

28. března 2021, VG

Vystřelit? To ne. Ale na třech brankách Vítkovic v prvním čtvrtfinále proti FBC Ostrava se Matyáš Šindler podílel gólovou přihrávkou.

„Kluci už si vsázeli na to, jestli budu střílet... Takže tímto zdravím všechny, kteří si vsázeli, že budu mít jednu střelu na bránu," usmíval se po výhře 7:4 Matyáš Šindler.
Střela ale nepřišla, že ?
No, zase jsem to nesplnil, omlouvám se všem :-)
Matyáši, jak jsi vnímal zápas proti svému bývalému klubu ?
Kluci z FBC se na nás dobře připravili takticky, šlo to vidět, myslím. To, co jsme my zvyklí hrát do útoku, se snažili eliminovat, a to, myslím, dobrým způsobem.
Na zápas play off jste museli čekat tři týdny. Ovlivnilo to nějak utkání ?
První třetina měla dobré tempo z obou stran, zato druhá třetina byla bez tempa. Rklo by se, že první třetina bude taková klasicky vyčkávací, ale vyčkávalo se ve druhé.
A pak přišel boj...
Ano, třetí třetina, tam už to byl takový ten klasický play off boj se šťastným koncem pro nás. Ale řekl bych, že to nebyl úplně dobrý výkon od nás. Musíme přidat.