Výsledkový servis Ostrava Cupu

25. srpna, Redakce

V mírně spartánských podmínkách proběhl OstravaCup. Naše mládež se v přípravě neztratila. Turnajové zlato berou elévové a juniorky. Stříbro dorostenci, dorostenky a starší žákyně. Bronz naše nejmladší přípravka. Všem gratulujeme.

Junioři B19
Základní skupina:
1. SC TEMPISH Vítkovice - 1. MVIL Ostrava 3:4
FBC ČPP Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 10:2
Hornets Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:2
Osmifinále:
FbC Frýdek-Místek - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:2

Juniorky a dorostenky G19 a G17
Základní skupina:
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE - INTERPLASTIC Olimpia Osowa I Gdańsk 5:1
Zlín Lions - 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE 3:6
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE - FBC Přerov 10:0
Čtvrtfinále
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE - UKS Bankówka Zielonka 7:0
Semifinále
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE - FBC ČPP Ostrava 10:4
Finále
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE 3 : 7

Juniorky a dorostenky G19 a G17
Základní skupina:
Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE 0:6
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - FBC ČPP Ostrava 5:3
INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2 Gdańsk - 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE 1:3
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - UKS Bankówka Zielonka 5:0
Čtvrtfinále
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - FBC Přerov 9:0
Semifinále:
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - INTERPLASTIC Olimpia Osowa I Gdańsk 12:2
Finále:
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE 3:7

Dorostenci B17
Základní skupina:
FBC Slovácko REZERVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:1
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Ossiko Třinec 3:0
1. MVIL Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:7
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC TIGERS PORUBA 13:0
Osmifinále:
1. SC TEMPISH Vítkovice - Sharks Suchdol nad Odrou 12:0
Čtvrtfinále:
1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS 4:2
Semifinále:
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Ostrava 5:4sn
Finále:
FBC Slovácko REZERVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:3

Starší žačky G15
Základní skupina:
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Přerov 6:3
INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:3
IBK Persikor - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:1
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC HRANICE 3:4
Finále:
IBK Persikor - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:2

Starší žáci B15
Základní skupina:
1.SC Bohumín 98 - 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE 0:9
Sokol Rudná - 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE 2:5
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - FbK Horni Suchá 05 8:1
Osmifinále:
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 4:1
Čtvrtfinále:
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - FBC ČPP Ostrava 5:1
Semifinále:
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 2:3sn
O 3.místo:
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - Torpedo Havířov 3:4sn

Starší žáci B15
Základní skupina:
FBC ČPP Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE 2:2
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE - FbC Frýdek-Místek 6:3
Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE 5:0
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE - FBC HRANICE 7:3
Osmifinále:
SK JeMoBu - 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE 7:4

Mladší žačky G13
Základní skupina:
FbK Horni Suchá - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:2
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Přerov 9:7
INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk - 1. SC TEMPISH Vítkovice 15:2
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Ostrava 5:15
O 3. místo
FbK Horni Suchá - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:4

Mladší žáci B13
Základní skupina:
1. SC Bohumín 98 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:18
1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Slovan Havířov 3:1
1. SC TEMPISH Vítkovice - FLORBAL VSETÍN 5:9
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Ostrava žlutí 7:2
Čtvrtfinále:
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ZŠ Uničov Yellow 8:4
Semifinále:
FLORBAL VSETÍN - 1. SC TEMPISH Vítkovice 11:4
Finále:
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbC Coyotes Jablunkov 7:8sn

Elévové B11
Základní skupina:
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE - Gepardi DDM Helceletka Brno 9:2
FbK Horni Suchá 09 - 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE 2:9
1. MVIL Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE 1:6
Čtvrtfinále:
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE - Sokol Rudná 6:1
Semifinále:
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE - Torpedo Havířov 4:0
Finále:
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE - FBC Přerov 4:3

Elévové B11
Základní skupina:
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE - Sokol Rudná 2:5
Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE 8:3
FBC Přerov - 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE 2:3
Osmifinále:
1. MVIL Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE 5:6sn
Čtvrtfinále:
FLORBAL VSETÍN - 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE 12:2

Elévové B09
Základní skupina:
1. SC TEMPISH Vítkovice - FLORBAL VSETÍN 1:11
ZFK Petrovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:2
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Ostrava 5:0
SK TROOPERS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:1
1. SC TEMPISH Vítkovice - Torpedo Havířov 4:2
FBC HRANICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:3
O 3. místo
FLORBAL VSETÍN - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:2

 
 

Zápasy

Neděle 20.9.2020
 
So 26.9.Ml. Boleslav - Vítkovice 19:00
Po 28.9.Vítkovice - Sparta 17:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 3 26:8 9
2. FBC ČPP Ostrava 3 20:5 8
3. Chodov 3 14:15 6
4. Bohemians 2 14:11 3
5. Sparta 2 14:12 3
6. Sokoli Pardubice 1 7:6 3
7. Tatran Teka Střešovice 1 5:4 3
8. Liberec 3 12:14 3
9. Black Angels 3 14:27 3
10. FBŠ Hummel Hattrick Brno 3 7:15 1
11. Česká Lípa 2 10:15 0
12. Vinohrady 2 8:15 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.