Články » Další týmy

Vybrat tým   Vybrat sezónu

Rytíři ovládli derby

Znovu parádní druhá třetina posunula vítkovické Rytíře k dalšímu superligovému vítězství. V 16. kole soutěže vyhráli na hřišti městského rivala FBC Ostrava 11:6.

Liberec dostal 13 gólů

Prvních dvacet minut jako by se rozkoukávali, aby ve druhé třetině soupeře zdemolovali osmi brankami. Vítkovičtí Rytíři v 15. kole Superligy porazili doma Liberec po poměrně divokém průběhu zápasu 13:7.

Rytíři vezou body ze Střešovic

Tradiční rival Tatran Střešovice ve 14. kole Superligy neodolal vítkovickým Rytířům. Ostravští florbalisté si z Prahy odvezli tři body po výhře 9:6.

Rytíři rozstříleli soupeře z Pardubic

Po první třetině, ve které nasázeli Pardubicím pět branek, aniž by sami inkasovali, bylo o osudu utkání 13. kola Superligy jasno. Domácí vítkovičtí Rytíři přehráli celek z východních Čech 11:4.

Rytíři proti Bohemians udrželi tři body

Vítkovičtí Rytíři si sice v utkání 12. kola Superligy vytvořili proti Bohemians na začátku třetí třetiny už pětibrankový náskok, nakonec ale museli o body bojovat až do finiše. A díky dvěma gólům v závěru při power play soupeře zvítězili 10:7.

Rytíři porazili brněnský Hattrick

Jedenácté kolo Superligy znamenalo pro vítkovické Rytíře výjezd do Brna, kde se střetli s tamním celkem Hattrick. A domů si dovezli za vítězství 7:4.

Rytíři proti Vinohradům sebrali tři body

Byť vítkovičtí florbalisté v 10. kole Superligy doma porazili Sokol Královské Vinohrady 4:3, trenér Pavel Brus měl po zápase ke spokojenosti docela daleko.

Rytíři přehráli Chodov

První porážku v sezoně uštědřili vítkovičtí Rytíři pražskému Chodovu. V 6. kole Superligy jej doma zdolali 3:2.

Rytíři udolali Liberec

Druhý zápas základní části Superligy mají vítkovičtí florbalisté zdárně za sebou. Po složitějším startu utkání vyhráli v Liberci 9:6.

Zápasy

Neděle 8.12.2019

So 14.12.Vítkovice - Česká Lípa 17:00
Pá 20.12.Vítkovice - Black Angels 19:00

Bleskovky

Zrušené tréninky 09.12

V pondělí 09.12.2019 jsou zrušeny všechny tréninkové jednotky v SC Dubina z důvodu konání mezinárodního futsalového turnaje. Děkujeme za pochopení
Čt 5.12.

Zrušené tréninky 6.12

V pátek 06.12.2019 jsou zrušeny veškeré tréninky od 17:30 z důvodu zápasu superligy mužů. Přijďte fandit v 19:00 startujeme.