Články » Další týmy

Vybrat tým   Vybrat sezónu

Rytíři udolali Tatran

Třetí celek tabulky zdolali v předehrávce 19. kola Superligy vítkovičtí Rytíři. Doma před televizními kamerami porazili Tatran Střešovice 8:3.

Rytířům vyházela proti Pardubicím střelba

Dohrávka 8. kola Superligy přinesla vítkovickým Rytířům další tři body do tabulky. V Pardubicích vyhráli 14:7.

Dvanáctigolový příděl České Lípě

V čase 7:16 přinutili vítkovičtí Rytíři hosty z České Lípy vyžádat si oddechový čas. Do té doby jim totiž v 18. kole Superligy nasázeli tři rychlé branky. A byť hosté v první části ještě odpověděli dvěma brankami, nakonec odjeli domů s tuctem inkasovaných gólů - Rytíři zvítězili 12:4.

Rytíři urvali proti Bohemians jen bod

Druhou prohru v sezoně utrpěli vítkovičtí rytíři v prvním duelu nového kalendářního roku. V 17. kole Superligy prohráli v Praze s Bohemians 6:7 v prodloužení.

Rytíři si pohlídali Královské Vinohrady

Po těžké sobotní šichtě v České Lípě nastoupili vítkovičtí Rytíři v neděli doma proti Královským Vinohradům. A v utkání prvního s posledním si po vítězství 10:5 pohlídali další tři body do superligové tabulky.

Tři body po zlepšeném výkonu

V dohrávaném 10. kole Superligy dali vítkovičtí Rytíři zapomenout na prohru z minulého kola. Po porážce 3:4 s Libercem uspěli v České Lípě, kde zvítězili 5:3.

Vítězná série Rytířů skončila

V pondělí nasázeli vítkovičtí Rytíři Liberci 15 branek, v neděli ovšem stejný soupeř uťal jejich vítěznou sérii, která se zastavila na jedenácti vyhraných duelech v řadě. Liberci doma vítkovičtí florbalisté podlehli 3:4.

Po svědomitém výkonu zasloužená výhra

Byť se trenér Pavel Brus trochu obával možného podcenění, vítkovičtí Rytíři předvedli ve 14. kole Superligy přesvědčivý výkon, po kterém zdolali brněnský Hattrick 13:1.

Patnáctibranková předehrávka

Jako naprosto suverénní lídr superligové tabulky odehráli vítkovičtí Rytíři pondělní předehrávku 25. kola soutěže, když na hřišti Liberce zvítězili přesvědčivě 15:3.

Rytíři zvládli divokou bitvu

Přestože na začátku třetí třetiny vedli vítkovičtí Rytíři v 9. kole Superligy nad Bohemians 7:2, o tři body museli bojovat až do poslední minuty základní hrací doby. Nakonec totiž zvítězili 8:7

Restart Rytíři zvadli báječně

Dlouhé týdny vynucené přestávky jsou pryč, florbalová Superliga je zpátky. Restart soutěže obstaralo televizní derby, ve kterém vítkovičtí Rytíři nastoupili v předehrávce 13. kola soutěže na hřišti FBC Ostrava. A v ČPP Aréně navázali hosté na sedm předchozích výher, tentokrát vybojovali vítězství 9:3.

Vítkovice stále stoprocentní

Dvaadvacetigólovou přestřelkou skončil duel 7. kola Superligy mezi vítkovickými Rytíři a otrokovickými Pantery. Domácí Rytíři jako lídr tabulky porazili poslední tým soutěže 12:10.

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE