Články » Další týmy

Vybrat tým   Vybrat sezónu

Po nájezdech je stav série vyrovnaný

Hrůzostrašný začátek druhého zápasu čtvrtfinálové série prožili vítkovičtí Rytíři. Že si Marek Bräuer dal v 6. minutě vlastní gól, to se stát může, jenže už to byla třetí inkasovaná branka... Vítkovičtí rychle prohrávali 0:3, deset sekund před koncem první části navíc inkasovali počtvrté.

Vítězný vstup do čtvrtfinálové série

Po deseti minutách vedení 3:0, po dvou třetinách 8:3 a na konci prvního zápasu čtvrtfinále vítězství 10:4. Vítkovičtí Rytíři načali play off jasnou výhrou a v sérii hrané na čtyři vítězství vedou nad otrokovickými Pantery 1:0.

Vítězné loučení Rytířů se základní částí

Zápas, ve kterém už oběma týmům v zásadě o nic nešlo, zvládli vítkovičtí Rytíři lépe než soupeř z Brna. V posledním kole základní části Superligy zdolali brněnský Hattrick 4:1.

Z Teplic se třemi body

Předposlední kolo Superligy bylo pro vítkovické Rytíře vítězné. Ostravský tým porazil v Teplicích Sokol Královské Vinohrady 10:4.

Rytíři urvali výhru nad Střešovicemi

Další tři body, které znamenají pojistku druhé příčky před třetím Chodovem, urvali vítkovičtí Rytíři ve 24. kole Superligy. V něm doma porazili 7:4 Tatran Střešovice.

Rytíři nadělili desítku

S deseti vstřelenými brankami a třemi body se vracejí vítkovičtí Rytíři z Prahy, kde ve 23. kole Superligy přehráli domácí Bohemians 10:5.

Rytíři přehráli Spartu

Těžký rozjezd po reprezentační přestávce vítkovičtí florbaloví Rytíři zvládli. V televizní dohrávce 22. kola Superligy doma udolali pražskou Spartu 4:1 a před finišem základní části soutěže si pohlídali druhou příčku.

Storvreta dala Rytířům lekci

Běhali, makali, ale když už se dostali do šance, trefili tyčku. Vítkovičtí Rytíři prohráli úvodní zápas Poháru mistrů doma v Ostravě se švédským celkem IBK Storvreta 1:11.

Proti Boleslavi přišel výpadek

Souboj s lídrem superligové soutěže ve 20. kole soutěže Rytířům nevyšel. Především pak druhá třetina, ve které sedmkrát inkasovali. Před vedoucím celkem tabulky se vítkovičtí florbalisté museli sklonit po prohře 4:9.

Šlágr předvánočního kola patřil Vítkovicím

Pikantní duel druhého se třetím celkem superligové tabulky nabídl program 19. kola soutěže. V Praze vyzval domácí Chodov druhé Vítkovice, které si po tuhé bitvě odvezly tři body za výhru 3:1. Vítězný gól trefil Rytíř Jakub Hubálek v 59. minutě, pojistku přidal v 60. minutě Marek Bräuer.

Rytíři po obratu zdolali Black Angels

Těžký duel mají za sebou vítkovičtí Rytíři, kteří v 18. kole Superligy zdolali pražský tým Black Angels 9:7. Vítkovičtí totiž v utkání prohrávali už 3:7, přesto dokázali sebrat všechny tři body.

Česká Lípa Rytířům nestačila

I když se vítkovičtí Rytíři znovu protrápili první třetinou stejně jako v minulých utkáních, ani v 17. kole Superligy nezaváhali. Soupeře z České Lípy doma porazili 12:4.

Další stránky
12>>

Zápasy

Neděle 8.3.2020

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.