Soupiska » Muži A 2001/2002

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Grečmal Daniel 19.12.1978 24 let      
  Sekanina Michal          
  průměr: 24 let 0 cm 0 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Bernacik Michal          
  Martiník Daniel          
  Matlenga Tomáš 17.3.1973 29 let      
  Pifka Robert 22.11.1975 27 let      
  Sladký Roman 6.6.1984 18 let     L
  Švancer René 4.5.1978 24 let      
  Vojtíšek Roman 5.5.1977 25 let      
  Želonka Robert          
  průměr: 25 let 0 cm 0 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Blahovec Petr 27.4.1981 21 let      
  Dalecký Jan 21.5.1982 20 let      
  Folta Daniel 7.3.1977 25 let      
  Gajdečka Martin          
  Martiník Tomáš 1.4.1973 29 let      
  Plaček Michal 18.12.1985 17 let 196 cm 98 kg P
  Rohel Michal 13.2.1977 25 let      
  Stanovský Petr          
  Šmerda Petr 31.5.1973 29 let      
  Švancer Roman 24.11.1979 23 let      
  Tomeček Petr 24.10.1977 25 let      
  průměr: 24 let 196 cm 98 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 24 let
  • výška: 196 cm
  • váha: 98 kg

Zápasy

Sobota 12.10.2019
 
Po 21.10.Ml. Boleslav - Vítkovice 17:00
So 26.10.Otrokovice - Vítkovice 18:00

Bleskovky

ZRUŠENÉ TRÉNINKY

Z důvodu výstavby nového povrchu po celé hale SC Dubina Ostrava, který nahradí původní povrch na hale budou v týdnu od 14.10.2019 do 18.10.2019 zrušeny všechny tréninky. Za komplikace se omlouváme, odměnou za Vaši trpělivost bude nový komfort na naší hale
Po 14.10.

Muži B a Veterání B

Ve středu 16.10.2019 je zrušen trénink na Dopravce od 19:00 - 20:30.
So 12.10.

úprava tréninků 11.10.

Upozorňujeme na úpravu tréninkových jednotek v pátek 11.10.2019 u dorostenců a elévek s mladšími žákyněmi Dorostenci 16:00 - 17:30 Elevky a mladší žákyně 15:00 - 16:00
St 9.10.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 6 48:13 18
2. Sparta 6 32:22 16
3. Chodov 6 49:31 15
4. Vítkovice 6 41:26 14
5. HU-FA Panthers Otrokovice 6 34:31 11
6. Bohemians 6 42:36 10
7. Česká Lípa 6 40:38 10
8. Tatran Teka Střešovice 6 30:39 7
9. Black Angels 6 36:46 7
10. Liberec 6 24:36 5
11. Vinohrady 6 26:39 5
12. FBC ČPP Ostrava 6 30:33 4
13. Sokoli Pardubice 6 36:55 3
14. FBŠ Hummel Hattrick Brno 6 22:45 1

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.