Soupiska » Muži A 2003/2004

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
74 Ciompa Roman 14.3.1984 20 let 193 cm 117 kg  
26 Grečmal Daniel 19.12.1978 26 let      
  průměr: 23 let 193 cm 117 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
5 Brus Pavel 22.2.1987 17 let 190 cm 80 kg P
2 Hrubý Lukáš 13.8.1986 18 let 185 cm 85 kg L
16 Kološ Petr 29.4.1986 18 let 188 cm 67 kg L
6 Matlenga Tomáš 17.3.1973 31 let      
14 Sladký Roman 6.6.1984 20 let     L
  Štros Michal 9.12.1984 20 let      
3 Švancer René 4.5.1978 26 let      
  průměr: 21 let 188 cm 77 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
10 Blahovec Petr 27.4.1981 23 let      
  Dalecký Jan 21.5.1982 22 let      
7 Folta Daniel 7.3.1977 27 let      
20 Gondek Jakub 7.11.1984 20 let      
  Lévit Jakub          
9 Maier Tomáš 16.7.1984 20 let      
18 Mimra Marek 8.12.1984 20 let      
  Pajor Jan 30.8.1984 20 let      
21 Plaček Michal 18.12.1985 19 let 196 cm 98 kg P
13 Rohel Michal 13.2.1977 27 let      
11 Sladký Tomáš 9.8.1986 18 let 186 cm 80 kg L
12 Švancer Roman 24.11.1979 25 let      
8 Vaněk Jaroslav 9.12.1984 20 let 172 cm 68 kg L
17 Vavrečka Jan 12.4.1975 29 let      
4 Vladař Martin 21.11.1986 18 let 179 cm 72 kg L
  průměr: 22 let 183 cm 80 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 22 let
  • výška: 186 cm
  • váha: 83 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

Mini přípravka

Ve čtvrtek 14.5.2020 jsou obnoveny tréninky mini přípravky pd 16:30 až 18:00
Po 11.5.

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.