Soupiska » Junioři B 2004/2005

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Drozdek Jiří 23.12.1988 17 let      
33 Zavadil Vít 25.6.1985 20 let      
  průměr: 18 let 0 cm 0 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Čermák Martin 4.1.1988 17 let      
  Dvorný Jan 22.12.1987 18 let      
  Hainc Marek 9.1.1987 18 let      
  Koždoň Ondřej 14.10.1987 18 let      
12 Stavinoha Jakub 19.4.1986 19 let      
  Svoboda Ondřej 6.1.1988 17 let      
35 Veselý Jaromír 15.5.1986 19 let 186 cm 75 kg P
  Zbořil Jakub 6.11.1987 18 let      
  průměr: 18 let 186 cm 75 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Blahož Vladimír 19.5.1988 17 let      
  Hyll Andrej 21.6.1986 19 let      
  Chorý Vojtěch 7.4.1988 17 let      
  Jaroš Petr 2.4.1988 17 let      
  Kozlík Marcel 22.11.1988 17 let      
  Levit Adam 24.6.1987 18 let      
  Lukšík Michal 29.9.1988 17 let      
17 Makula Ondřej 26.1.1986 19 let      
  Meluš Michal 5.3.1987 18 let      
  Míka Marcel 11.1.1988 17 let      
  Mrázek Petr 26.7.1989 16 let      
  Nykl Aleš 21.1.1987 18 let      
  Procházka Rostislav 22.5.1988 17 let      
7 Prokůpek Tomáš 7.3.1986 19 let      
  Veselý Libor 6.12.1987 18 let     L
  Vlahovič Novica 8.11.1988 17 let      
  Wolf Tomáš 3.9.1988 17 let      
  Zavadil Vít 25.6.1985 20 let      
14 Zielina Václav 18.4.1986 19 let      
  průměr: 18 let 0 cm 0 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 18 let
  • výška: 186 cm
  • váha: 75 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

Mini přípravka

Ve čtvrtek 14.5.2020 jsou obnoveny tréninky mini přípravky pd 16:30 až 18:00
Po 11.5.

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.