Soupiska » Muži A 2005/2006

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
74 Ciompa Roman 14.3.1984 22 let 193 cm 117 kg  
26 Grečmal Daniel 19.12.1978 28 let      
26 Schulmeister Vít 26.7.1989 17 let      
64 Urban Richard 6.1.1986 20 let 187 cm 78 kg P
  průměr: 22 let 190 cm 98 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
5 Brus Pavel 22.2.1987 19 let 190 cm 80 kg P
2 Hrubý Lukáš 13.8.1986 20 let 185 cm 85 kg L
16 Jelínek Jan 29.7.1989 17 let 184 cm 83 kg L
15 Kološ Petr 29.4.1986 20 let 188 cm 67 kg L
14 Lehtinen Turkka 5.10.1981 25 let     L
19 Slíva Jiří 17.5.1985 21 let      
3 Švancer René 4.5.1978 28 let      
  průměr: 21 let 187 cm 79 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
20 Dohnal Radek 24.1.1987 19 let 187 cm 82 kg L
13 Hanic Michal 20.2.1986 20 let 179 cm 79 kg P
9 Krásný Tomáš 7.2.1983 23 let 165 cm 59 kg L
10 Levit Adam 24.6.1987 19 let      
18 Mimra Marek 8.12.1984 22 let      
21 Plaček Michal 18.12.1985 21 let 196 cm 98 kg P
11 Sladký Tomáš 9.8.1986 20 let 186 cm 80 kg L
12 Švancer Roman 24.11.1979 27 let      
7 Tomašík Milan 5.7.1988 18 let 181 cm 76 kg L
17 Ťopek Karel 1.8.1987 19 let 178 cm 77 kg L
8 Vaněk Jaroslav 9.12.1984 22 let 172 cm 68 kg L
4 Vladař Martin 21.11.1986 20 let 179 cm 72 kg L
  průměr: 21 let 180 cm 77 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 21 let
  • výška: 183 cm
  • váha: 80 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

Mini přípravka

Ve čtvrtek 14.5.2020 jsou obnoveny tréninky mini přípravky pd 16:30 až 18:00
Po 11.5.

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.