Soupiska » Ženy 2005/2006

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
91 Sitková Martina 8.7.1986 20 let      
26 Šrámková Lucie 28.6.1988 18 let      
86 Teichmannová Michaela 27.7.1986 20 let      
  průměr: 19 let 0 cm 0 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
8 Adamová Monika 29.9.1973 33 let      
6 Garčárová Zuzana 22.9.1978 28 let     L
5 Labská Silvie 6.7.1979 27 let      
18 Minarčíková Blanka 10.1.1987 19 let     L
11 Niemcová Anna 1.3.1987 19 let 177 cm 82 kg P
16 Rumíšková Gabriela 7.2.1989 17 let      
10 Švrčková Zuzana 1.4.1986 20 let      
15 Urbánková Hanka 1.6.1981 25 let     L
  průměr: 24 let 177 cm 82 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
3 Horáková Tereza 13.4.1989 17 let      
3 Husárová Veronika 12.8.1988 18 let      
7 Jelínková Zuzana 28.5.1981 25 let      
2 Kvochová Sylva 23.6.1985 21 let      
20 Léblová Monika 29.6.1980 26 let 173 cm 61 kg  
21 Macurová Pavla 28.5.1985 21 let      
4 Macurová Zuzana 23.8.1980 26 let      
9 Novakovská Alena 6.10.1987 19 let      
14 Pastušková Andrea 23.5.1989 17 let 160 cm 60 kg L
  Petrů Jana 9.4.1988 18 let      
12 Solková Jana 26.8.1972 34 let      
19 Vašíčková Zuzana 26.8.1982 24 let     L
13 Vlčková Dana 13.3.1985 21 let      
17 Začalová Michaela 27.9.1979 27 let      
18 Zamastilová Hana 23.6.1988 18 let     L
  průměr: 22 let 166 cm 60 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 22 let
  • výška: 170 cm
  • váha: 68 kg

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00
Ne 29.9.Česká Lípa - Vítkovice 17:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 3 17:8 12
2. Tatran Teka Střešovice 4 22:14 12
3. Vítkovice 2 35:12 9
4. Chodov 3 35:13 9
5. Sparta 3 12:6 9
6. Bohemians 3 24:13 6
7. HU-FA Panthers Otrokovice 4 16:16 6
8. Liberec 3 14:15 6
9. Sokoli Pardubice 4 28:36 6
10. Black Angels 4 11:14 0
11. FBC ČPP Ostrava 3 10:14 0
12. Česká Lípa 3 18:32 0
13. Vinohrady 4 14:32 0
14. FBŠ Hummel Hattrick Brno 2 12:30 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.