Soupiska » Junioři B 2006/2007

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
26 Brda Adam 2.9.1990 17 let      
1 Maceček Tomáš 4.4.1991 16 let      
26 Mimra Martin 12.11.1989 18 let     P
  Mrakvia Tomáš 23.2.1990 17 let      
64 Pittermann Matěj 4.12.1990 17 let      
1 Rozprým Jan 13.10.1987 20 let      
  Tomáš Maceček 4.4.1991 16 let      
  průměr: 17 let 0 cm 0 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
15 Komínek Jan 27.10.1988 19 let      
4 Konečný Michal 18.5.1989 18 let     P
12 Kubinová Hanka 25.3.1988 19 let      
11 Minarčíková Blanka 10.1.1987 20 let     L
  Solanský Petr 19.9.1991 16 let      
19 Žůrek David 25.4.1990 17 let      
  průměr: 18 let 0 cm 0 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
11 Brda Adam 2.9.1990 17 let      
5 Deus Michal 13.11.1988 19 let      
18 Hrbáček Dan 12.9.1989 18 let      
5 Ivan Radim 22.8.1990 17 let      
  Jankulár Martin 28.12.1988 19 let 183 cm 87 kg P
8 Jankulár Pavel 1.5.1991 16 let 175 cm 70 kg P
17 Kavka Jan 10.8.1989 18 let      
7 Kohút Tomáš 16.3.1989 18 let     L
16 Laštík Petr 15.2.1991 16 let     P
18 Mimra Martin 12.11.1989 18 let     P
  Musialek Martin 31.8.1990 17 let      
  Pittermann Matěj 4.12.1990 17 let      
20 Skařupa Petr 13.9.1991 16 let      
10 Smetana Michal 24.10.1989 18 let      
15 Sova Richard 18.1.1990 17 let      
8 Tokoš Martin 11.10.1990 17 let 176 cm 74 kg L
8 Zamastilová Hana 23.6.1988 19 let     L
  průměr: 17 let 178 cm 77 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 18 let
  • výška: 178 cm
  • váha: 77 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

Mini přípravka

Ve čtvrtek 14.5.2020 jsou obnoveny tréninky mini přípravky pd 16:30 až 18:00
Po 11.5.

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.