Soupiska » Veteráni 2008/2009

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
16 Kratochvíl Luděk 6.7.1968 41 let      
74 Solanský Miroslav 13.6.1974 35 let      
  průměr: 38 let 0 cm 0 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
2 Birtek Daniel 7.4.1964 45 let      
5 Gruner Aleš 2.2.1967 42 let      
11 Grygar Tomáš 7.11.1969 40 let      
10 Kníchal Miroslav 30.7.1970 39 let      
15 Kubečka Patrik 16.7.1970 39 let      
3 Pavlik Josef 10.9.1969 40 let      
2 Riedel Miroslav 29.5.1959 50 let      
4 Šešulka Kamil 1.6.1972 37 let      
9 Trojan Martin 16.3.1969 40 let      
  průměr: 41 let 0 cm 0 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Gaňa Ladislav 4.2.1966 43 let      
6 Haroník Josef 8.4.1965 44 let      
  Jánoš Michal 9.7.1978 31 let      
10 Martiník Tomáš 1.4.1973 36 let      
14 Michalík Rostislav 22.4.1969 40 let      
4 Mitura Tomáš 20.11.1970 39 let      
7 Ott Martin 4.9.1967 42 let      
8 Robenek Libor 30.3.1967 42 let      
13 Šebesta Lubomír 14.11.1961 48 let      
18 Šimečka Jiří 14.1.1966 43 let      
17 Šmerda Petr 31.5.1973 36 let      
  Vavrečka Jan 12.4.1975 34 let      
  průměr: 40 let 0 cm 0 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 40 let
  • výška: 0 cm
  • váha: 0 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 212:72 74
2. Vítkovice 26 182:116 60
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 148:119 52
5. Bohemians 25 180:148 45
6. Tatran Teka Střešovice 26 143:153 34
7. HU-FA Panthers Otrokovice 26 125:153 33
8. Liberec 26 147:166 31
9. Vinohrady 26 119:148 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 134:146 29
11. Black Angels 25 156:202 29
12. Česká Lípa 24 146:187 28
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.