Soupiska » Starší žákyně 2009/2010

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
2 Bartusková Eliška 21.4.2001 9 let      
1 Sodzavičná Karolína 16.3.2000 10 let      
  průměr: 10 let 0 cm 0 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
19 Gazurová Kristýna 22.4.1995 15 let      
63 Gračanin Dragica 23.2.1998 12 let      
5 Hrubá Lucie 18.9.1995 15 let      
58 Poláčková Tereza 4.3.1995 15 let      
7 Přezvěcká Lucie 4.11.1995 15 let      
  průměr: 14 let 0 cm 0 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
60 Duchovná Tereza 20.7.1997 13 let      
59 Gregorová Linda 10.2.1998 12 let      
53 Kočvarová Markéta 6.10.2003 7 let      
54 Kubíková Martina 28.1.1999 11 let      
69 Marková Adéla 26.11.1997 13 let      
66 Mazancová Michelle 30.4.1996 14 let      
20 Miksová Lucie 2.2.1996 14 let 164 cm 60 kg L
55 Schwarzová Karolína 5.10.2000 10 let      
3 Slavíková Tereza 6.2.1996 14 let      
52 Stolinská Klára 4.2.2001 9 let      
14 Urbánková Jana 14.7.1997 13 let      
  průměr: 12 let 164 cm 60 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 12 let
  • výška: 164 cm
  • váha: 60 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 216:72 74
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 145:119 49
5. Bohemians 26 185:148 48
6. Tatran Teka Střešovice 26 143:165 34
7. HU-FA Panthers Otrokovice 25 125:148 33
8. Liberec 26 147:166 31
9. Vinohrady 26 117:155 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 140:158 29
11. Black Angels 26 156:192 29
12. Česká Lípa 26 146:187 28
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.