Soupiska » Veteráni 2011/2012

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
16 Kratochvíl Luděk 6.7.1968 44 let      
74 Solanský Miroslav 13.6.1974 38 let      
12 Veltšmíd Tomáš 12.8.1966 46 let      
  průměr: 43 let 0 cm 0 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
2 Gaňa Ladislav 4.2.1966 46 let      
95 Garlík Antonín 22.8.1966 46 let      
7 Gruner Aleš 2.2.1967 45 let      
11 Grygar Tomáš 7.11.1969 43 let      
6 Haroník Josef 8.4.1965 47 let      
70 Kníchal Miroslav 30.7.1970 42 let      
3 Pavlík Josef 10.9.1969 43 let      
  průměr: 45 let 0 cm 0 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
10 Kováčik Marek 28.4.1973 39 let      
5 Kristofory Filip 1.1.1981 31 let      
33 Michalík Rostislav 22.4.1969 43 let      
20 Mitura Tomáš 20.11.1970 42 let      
10 Obrusník Pavel 1.1.1980 32 let      
8 Robenek Libor 30.3.1967 45 let      
13 Šebesta Lubomír 14.11.1961 51 let      
15 Šimečka Jiří 14.1.1966 46 let      
47 Vykopal Radim 22.11.1974 38 let      
  průměr: 41 let 0 cm 0 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 42 let
  • výška: 0 cm
  • váha: 0 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 209:71 71
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 148:119 52
5. Bohemians 25 185:148 48
6. HU-FA Panthers Otrokovice 26 125:156 33
7. Liberec 24 144:156 31
8. Vinohrady 26 124:149 31
9. Tatran Teka Střešovice 26 132:165 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 133:150 29
11. Black Angels 25 150:202 29
12. Česká Lípa 26 146:187 25
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 25 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.