Soupiska » Muži A 2014/2015

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
74 Ciompa Roman 14.3.1984 31 let 193 cm 117 kg  
46 Rataj Jakub 4.6.1993 22 let 179 cm 82 kg  
29 Souček Lukáš 29.8.1990 25 let 186 cm 94 kg  
  průměr: 26 let 186 cm 98 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
5 Brus Pavel 22.2.1987 28 let 190 cm 80 kg P
8 Heczko Filip 28.11.1989 26 let 191 cm 88 kg L
2 Hrubý Lukáš 13.8.1986 29 let 185 cm 85 kg L
55 Hubálek Jakub 13.4.1992 23 let 182 cm 69 kg P
4 Jankulár Petr 6.2.1993 22 let 180 cm 72 kg L
35 Nehera Martin 11.12.1992 23 let 179 cm 67 kg L
23 Šebesta Jiří 3.2.1994 21 let 189 cm 75 kg L
36 Zbořil Adam 7.7.1994 21 let 182 cm 67 kg P
11 Žydel Robin 10.9.1990 25 let 180 cm 70 kg P
  průměr: 24 let 184 cm 75 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
53 Bräuer Marek 3.12.1995 20 let 183 cm 72 kg L
72 Delong Adam 27.6.1996 19 let 183 cm 73 kg L
33 Gál Ladislav 26.5.1993 22 let 172 cm 62 kg L
71 Gurkovský Václav 17.2.1993 22 let 174 cm 65 kg L
44 Hájek Lukáš 7.10.1992 23 let 182 cm 80 kg L
91 Jankulár Pavel 1.5.1991 24 let 175 cm 70 kg P
89 Jousi Julius 7.4.1989 26 let 188 cm 85 kg L
68 Matejčík Marek 16.11.1993 22 let 169 cm 65 kg L
93 Matúš David 19.1.1993 22 let 178 cm 69 kg L
34 Pešat Lukáš 22.3.1996 19 let 182 cm 69 kg L
19 Řezanina Lukáš 11.7.1992 23 let 178 cm 70 kg L
17 Šebesta Jan 1.12.1992 23 let 182 cm 76 kg L
64 Veltšmíd Lukáš 26.11.1992 23 let 186 cm 75 kg L
7 Žák Zdeněk 13.9.1988 27 let 183 cm 79 kg P
  průměr: 22 let 180 cm 72 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 24 let
  • výška: 182 cm
  • váha: 76 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

Mini přípravka

Ve čtvrtek 14.5.2020 jsou obnoveny tréninky mini přípravky pd 16:30 až 18:00
Po 11.5.

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.