Soupiska » Starší žákyně 2014/2015

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
2 Bartusková Eliška 21.4.2001 14 let      
1 Sodzavičná Karolína 16.3.2000 15 let      
  průměr: 14 let 0 cm 0 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
19 Gazurová Kristýna 22.4.1995 20 let      
63 Gračanin Dragica 23.2.1998 17 let      
5 Hrubá Lucie 18.9.1995 20 let      
58 Poláčková Tereza 4.3.1995 20 let      
7 Přezvěcká Lucie 4.11.1995 20 let      
  průměr: 19 let 0 cm 0 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
60 Duchovná Tereza 20.7.1997 18 let      
59 Gregorová Linda 10.2.1998 17 let      
53 Kočvarová Markéta 6.10.2003 12 let      
54 Kubíková Martina 28.1.1999 16 let      
69 Marková Adéla 26.11.1997 18 let      
66 Mazancová Michelle 30.4.1996 19 let      
20 Miksová Lucie 2.2.1996 19 let 164 cm 60 kg L
55 Schwarzová Karolína 5.10.2000 15 let      
3 Slavíková Tereza 6.2.1996 19 let      
52 Stolinská Klára 4.2.2001 14 let      
14 Urbánková Jana 14.7.1997 18 let      
  průměr: 17 let 164 cm 60 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 17 let
  • výška: 164 cm
  • váha: 60 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 216:72 74
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 145:119 49
5. Bohemians 26 185:148 48
6. Tatran Teka Střešovice 26 143:165 34
7. HU-FA Panthers Otrokovice 25 125:148 33
8. Liberec 26 147:166 31
9. Vinohrady 26 117:155 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 140:158 29
11. Black Angels 26 156:192 29
12. Česká Lípa 26 146:187 28
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.