Soupiska » Muži A 2017/2018

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
70 Gurkovský Petr 31.5.1998 20 let 186 cm 86 kg  
29 Souček Lukáš 29.8.1990 28 let 186 cm 94 kg  
  průměr: 24 let 186 cm 90 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
41 Děček Martin 19.8.1998 20 let 177 cm 70 kg L
2 Hrubý Lukáš 13.8.1986 32 let 185 cm 85 kg L
55 Hubálek Jakub 13.4.1992 26 let 182 cm 69 kg P
4 Jankulár Petr 6.2.1993 25 let 180 cm 72 kg L
97 Komačka Václav 25.9.1989 29 let 195 cm 90 kg P
23 Nehera Martin 11.12.1992 26 let 179 cm 67 kg L
79 Němec Patrik 24.9.1998 20 let 177 cm 65 kg P
6 Polášek Marek 29.6.1995 23 let 174 cm 65 kg P
  průměr: 25 let 181 cm 73 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
88 Besta Jiří 19.4.1999 19 let 178 cm 75 kg L
53 Bräuer Marek 3.12.1995 23 let 183 cm 72 kg L
72 Delong Adam 27.6.1996 22 let 183 cm 73 kg L
5 Firda Ondřej 5.10.1992 26 let 188 cm 84 kg L
33 Gál Ladislav 26.5.1993 25 let 172 cm 62 kg L
44 Hájek Lukáš 7.10.1992 26 let 182 cm 80 kg L
71 Jastřembský Jan 10.8.1990 28 let 190 cm 80 kg P
31 Rýpar Josef 15.7.1993 25 let 187 cm 80 kg P
11 Sladký Tomáš 9.8.1986 32 let 186 cm 80 kg L
17 Šebesta Jan 1.12.1992 26 let 182 cm 76 kg L
20 Tokoš Martin 11.10.1990 28 let 176 cm 74 kg L
25 Vilím Jakub 21.5.1996 22 let 191 cm 87 kg L
  průměr: 25 let 183 cm 77 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 25 let
  • výška: 183 cm
  • váha: 77 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

Mini přípravka

Ve čtvrtek 14.5.2020 jsou obnoveny tréninky mini přípravky pd 16:30 až 18:00
Po 11.5.

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.